Benzer Ürünler

Altın Yaldız kartvizit tasarım ve baskısı

İş toplantı ve görüşmelerde müşteriler sizin ve kurumunuzun hakkında pratik bilgi vererek anlaşılmanızı hızlandırır. Altın Yaldız kartvizitler bu anlamda somut örnek olmasından kaynaklı size ait estetiğinizi yansıtacaktır. Altın Yaldız kartvizitler karakterinizin sembolüdür, kaliteyi hissettiren tarzlar kalıcı iletişimde önemi büyüktür. Estetik açıdan altın yaldız kartvizitlerde farkındalık yaratan ve talep gören kartvizitlerdir. Altın Yaldız uygulaması sizin ve tasarımcının zevkine göre farklılık gösterir. Kartvizitler için bizim standart ölçümüz 82x52mm ebatındadır. Altın Yaldız kartvizitler için şablon indir bölümünden grafik şablon örneğine ulaşabilirsiniz.

Kartvizit tasarım aşamasında altın yaldız alanı belirtmeniz hatta bunun için uygulama örneklerini incelemeniz gerekecektir. Bu linke tıklayarak kartvizit örneklerini inceleyin. Altın yaldız tasarım için size ilham verecek alternatiflere göz atmanız fikirlerinizin pekiştirecek tercihinizi netleştirecek. Bu aşamayı pratik olarak şöyle belirtelim. Bir film yardımı ile uygulanacak kartvizitin üzerindeki yaldız alan “siyah renk ile doldurun” yaldız yapılacaktır not ekleyin. Yaldız yapılacak alanlar tercihinize göre farklılık gösterebilir, Logo, karakter, adres kısmın ekstra siyah renk olarak “yaldız uygulama yapılacağını belirtmeniz yeterlidir.  

Kartvizitte renklerin uyumu önemli bir tercihdir, canlı renklerin yanında sade olmasını da tercih edebilirsiniz. Mutlaka öncesinde benzer bir tercihin pratiğini yapmış olmalısınız. Sağlık sektöründeyseniz beyaz ton ağırlıklı dürüstlüğün ifadesi, finans piyasasında mavi ton güven ifadesi, büyümek, gelişmek anlamında yeşil tonları kullanmanız müşterilerinizin gözünde hoş görülecektir.

İletişim bilgilerinde altın yaldız basılmak isterseniz kullanılacak adres ve tel vb bilgileri bold font tercih etmek zorundasınız. İnce font türlerinde yaldız uygulama sağlıklı sonuç vermiyor. Firmada görevinizi mobil normal telefonlarınızın yanı sıra iletişim için twitter ve facebook bilgilerini eklemeniz güvenilirliğinizi artıran unsurlar arasındadır.

Altın Yaldız kartvizit örnekleri

Altın Yaldız kartvizit baskı fiyatları

Altın Yaldız kartvizit baskı avantajları

Altın Yaldız kartvizit baskı merkezleri

Altın Yaldız kartvizit baskı bıçağı indir

Altın yaldız kartvizitte dikkat edilecek 5 önemli husus

AloMatba.com olarak;

Altın Yaldız Kartvizit

ücretsiz kargo KARGO
Üçretli
+KDV Hariç
00,00
 

Ürün Özellikleri

   
Kağıt : 300 gr. Amerikan Bristol, Kuşe   Kaplama : Selefon Mat/Parlak  
Renk : Ön Renk 4+0 CMYK   Kesim : Düz Kesim  
     
Ebat :  
Baskı :  
     

Ürün Fiyatları

 

Baskılar ne zaman elimde olur?

 
0-4 İş Günü

Betaylı bilgi

Uzman grafikerlerimiz >tarafından yapılan ücretsiz doküman kontrolü sürecinin daha kısa sürmesi ve baskılarınızn elinize daha hızlı ulaşması için hazır şablonları> kullanabilirsiniz. 

Üretim Süreci

350 Gr. 4 İş Günü
400 Gr. 4 İş Günü

Kargo

İstanbul 1 İş Günü
Tüm Türkiye 1-2 İş Günü

Üretim aşamasını video izleyin

 
 
   
Tasarım Yükleme Süreci:> Tasarımını gönül rahatlığı ile bitirdiğiniz dosyalarınızı, ürün sepetine ekledikten sonra PDF>, PSD>, Aİ>, EPS> fortmalarında sitemize yükleyebilirsiniz. PDF> montaj onayından sonra basacağız.

Standart ürün şablonları

     
Tasarım Yükleme Süreci:> Tasarımını gönül rahatlığı ile bitirdiğiniz dosyalarınızı, ürün sepetine ekledikten sonra PDF>, PSD>, Aİ>, EPS> fortmalarında sitemize yükleyebilirsiniz. PDF> montaj onayından sonra basacağız.
  • illustrator-sablon Adobe Illustrator(ai)
  • pdf-sablon Adobe Acrobat(pdf)
  • illustrator-sablonAdobe Photoshop(psd)

ai format yüklenecek