Benzer Ürünler

Müşterilerinizle hizmet veya ürünlerinizin sunmalısınız.

Toplantı sonunda ürün katalogunuzu ve kartvizitinizi bırakmalısınız. Bağlayıcı a4 antetli teklif ile kartvizitiniz, katalog, broşür hatta teklifinizi cepli dosya ile vermeniz kurumsal bir izlenim bırakacaktır.

Eğer ürün numune eklemek isterseniz ürün klasör üretimi ile ürün numunelerinizi antetli kağıt ile teklif, katalog, kartvizitiniz ile sunmanız 10 numara 5 yıldız olacaksınız. Gönül rahatlığı ile kurumsal imajınız sunum dosyanızı müşterinize hissettireceksiniz.

Cepli dosya üretimi için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir, bütçeniz yeterli ise klasör üretim fiyatlarlarına bir göz atın...

Tasarlatmak ve ürettirmek istediğiniz cepli dosya için tasarım ve baskı konusunda bizimle iletişime geçin, 7-24 saat cepli dosya üretimi yapıyor ve teslim ediyoruz.

Kesinlikle biz bu hizmeti verirken çift cepli ve tek cepli olarak cepli sunum dosyası üretimi yapıyoruz.

Cepli dosya da bilinmesi gerekenler

Cepli dosya tasarımıyla sizi ve kurum evraklarını taşımalıdır ve içerisinde gelecek malzemelerin kalınlığı dosyanın sırt genişliğinin yani körüklü olmasını cepli dosyayı işlevsel kılacak. Sırt kalınlığı tercih edilmesi maliyetin artırması aynı oranda işlevselliğin artmasına neden olacaktır.

Kaliteli ve pahalı cepli dosya örnekleri

Sırt kalınlığı nasıl bişey?

Körük nedir?<span style=""font-size:" 12px;"=""> Biz müşterilerin tercihlerini bağlı olarak standart veya özel sırt kalınlığı demektir. Cepli dosyalarda Bir santim sırt kalınlığı, yarım santim sırt kalınlığı önereriz.

Fakat özel boyutlarda cepli dosya üretimde yapılmaktadır. Hatta kaliteli ve güçlü bir üretimin için klasör üretimi tercih edebilirsiniz. Klasör üretim maliyeti cepli dosya üretim maliyetine göre hem pahalı hem üretim süresi daha uzundur. Kaliteyi tercih edenler için klasör üretimini tavsiye ederiz. Klasörün içerisinde gelecek olan malzemenin ikili mekanizma veya dörtlü mekanizma kullanıyoruz. Kalsör sırt kalınlığı 2 santimden 4cm ve 8cm kadar değişmektedir. Sıkıştırma aparatı 1,8 kuruştan 3,5 kadar fiyat değişmektedir Detaylı bilgi için klasör baskı ve klasör tasarımı sayfasını inceleyin.

Üretimde 4 renkli 50x70cm baskı makinesi ile baskı gerçekleştiriyoruz. Baskılar tek renkte yapılır baskı maliyet değişir,

Cepli dosya kağıt seçimi

Standart olarak mat kuşe ve parlak kuşe kullanıyoruz, fakat kağıt maliyet farkını kabul eden müşterilerimize amerikan ve japon bristol kullanımı öneriyoruz. Ayrıcalık yaratmak ve özel fantezi kağıt kullanmak isterseniz ürün seri kodunu bildirirseniz stokları kontrol ederiz.

Üretilen cepli dosya teslimi?

Cepli dosya imalatı ve baskısı alomatba.com olarak hizmet verdiğimiz 2 Matbaacılar Sitesi Topkapı İstanbul adresimizde karşı ödemeli kargoya verilir. Üretimi gerçekleştirilen malzemeyi 7/24 saat anlaşmalı kargolar teslim ediyoruz.

Avukat Dosya

ücretsiz kargo KARGO
Üçretli
+KDV Hariç
00,00
 

Standart ürün şablonları

     
Tasarım Yükleme Süreci:> Tasarımını gönül rahatlığı ile bitirdiğiniz dosyalarınızı, ürün sepetine ekledikten sonra PDF>, PSD>, Aİ>, EPS> fortmalarında sitemize yükleyebilirsiniz. PDF> montaj onayından sonra basacağız.
  • illustrator-sablon Adobe Illustrator(ai)
  • pdf-sablon Adobe Acrobat(pdf)
  • illustrator-sablonAdobe Photoshop(psd)

ai format yüklenecek