(0536) 6198688
(Hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arası
Cumartesi 09:00 - 12:30 arası) info@alomatba.com
  18.5973
  19.5866
 • 3 Boyutlu Selefonlu Kartvizit
 • 3 Boyutlu Selefonlu Kartvizit
 • 3 Boyutlu Selefonlu Kartvizit
 • 3 Boyutlu Selefonlu Kartvizit
 • 3 Boyutlu Selefonlu Kartvizit
 • 3 Boyutlu Selefonlu Kartvizit

3 Boyut selefonlu kartvizit tasarım ve baskısı

3 boyut selefonlu kartvizitler karakterinizin sembolüdür, kaliteli tarz ve tercihleri kalıcı iletişimde önemi büyüktür. İş toplantı ve görüşmelerde müşteriler sizin ve kurumunuzun hakkında pratik bilgi vererek anlaşılmanızı hızlandırırsınız. 3 boyut selefonlu kartvizitler bu anlamda somut örnek olmasından kaynaklı size ait estetiğinizi yansıtacaktır. Estetik açıdan kısmı embos laklı kartvizitler gibi 3 boyut selefonlu kartvizitlerde albenisi olan kartvizitlerdir. 3 boyut selefonlu kartviztit uygulaması sizin ve tasarımcının zevkine göre farklılık gösterir. Standart ölçümüz 82x52mm ebatındadır. Çalışmaların 3 boyutlu selefon şablon indir bölümünden ulaşabilir.

3 Boyut Selefonlu Kartvizit grafik tasarım ve baskı çalışma aşamaları

Kartvizit tasarım aşamasında 3 boyutlu selefon uygulama örneklerini incelemelisiniz, linke tıklayarak ulaşın. Bu aşamayı pratik olarak şöyle belirtelim. 3 boyutlu selefon uygulanacak “siyah dolgu ekleyin” not ile belirtin.

Kartvizit tasarımına özen göstermeniz tasarımla rakipleriniz arasından kolaylıkla sıyrılabilirsiniz. Şirket logonuza kartvizitlerde mutlaka yer verin. Kartvizit örneklerini inceleyerek tasarım için size ilham verecek alternatiflere göz atın. Canlı renklerin yanında sade olmasını da tercih edebilirsiniz. Renklerin kombinasyon uyumu önemlidir, mutlaka öncesinde benzer sonuçları internetten inceliyerek fikir edinin. Sağlık sektöründeyseniz beyaz ton ağırlıklı tasarımlar dürüstlüğün ifadesi, finans piyasasında mavi tonlar güven ifade eden, büyümek, gelişmek anlamında yeşil tonları kullanmanız müşterilerinizin beğenisini kazanacaksınız.

3 boyut selefonlu kartvizit için iletişim bilgilerinizi, firmada görevinizi, mobil normal tel yanı sıra iletişim için twitter ve facebook bilgilerini eklemeniz güvenilirliğinizi artıran unsurlar arasındadır.

3 boyut selefonlu kartvizit örnekleri
3 boyut selefonlu kartvizit baskı fiyatları
3 boyut selefonlu kartvizit baskı avantajları
3 boyut selefonlu kartvizit baskı merkezleri
3 boyut selefonlu kartvizit baskı bıçağı indir

AloMatba.com olarak;

 • 3 boyut selefonlu kartvizit tasarımı ve baskısı bir paket hizmet veriyoruz. Ödemesi gerçekleşmiş siparişler maksimum 3 iş gününde kargoya teslim edilir.
 • 3 boyut selefonlu kartvizit konusunda üretim yaptırmak istiyorsunuz ancak tasarımlarınızı netleştirmediyseniz bu konuda bizden tasarım ve fikir desteği alabilirsiniz. Çünkü AloMatba.com olarak uzman profesyonel bir ekibiz.
 • Eğer tasarımınız mevcut ise dosyanızı bize mail ortamında ulaştırabilir baskı aşaması kontroller yaparak tasarım eksiklerinizi tamamlar, baskı onayı alır üretimden sonra paketinizi kargoya veririz.
 • 3 boyut selefonlu kartvizit için bizimle iletişim kurabilir ve kullanılacak bilgilerinizi (logo, resim, mail, iletişim bilgileri) mail ortamında göndermelisiniz

3 Boyutlu Selefonlu Kartvizit

ücretsiz kargo KARGO
Üçretli
+KDV Hariç
00,00
 

Ürün Özellikleri

   
Kağıt : 300 gr. Amerikan Bristol, Kuşe   Kaplama : Selefon Mat/Parlak  
Renk : Ön Renk 4+0 CMYK   Kesim : Düz Kesim  
     
Ebat :  
Baskı :  
     

Ürün Fiyatları

 

Baskılar ne zaman elimde olur?

 
0-4 İş Günü

Betaylı bilgi

Uzman grafikerlerimiz >tarafından yapılan ücretsiz doküman kontrolü sürecinin daha kısa sürmesi ve baskılarınızn elinize daha hızlı ulaşması için hazır şablonları> kullanabilirsiniz. 

Üretim Süreci

350 Gr. 4 İş Günü
400 Gr. 4 İş Günü

Kargo

İstanbul 1 İş Günü
Tüm Türkiye 1-2 İş Günü

Üretim aşamasını video izleyin

 
 
   
Tasarım Yükleme Süreci:> Tasarımını gönül rahatlığı ile bitirdiğiniz dosyalarınızı, ürün sepetine ekledikten sonra PDF>, PSD>, Aİ>, EPS> fortmalarında sitemize yükleyebilirsiniz. PDF> montaj onayından sonra basacağız.

Standart ürün şablonları

     
Tasarım Yükleme Süreci:> Tasarımını gönül rahatlığı ile bitirdiğiniz dosyalarınızı, ürün sepetine ekledikten sonra PDF>, PSD>, Aİ>, EPS> fortmalarında sitemize yükleyebilirsiniz. PDF> montaj onayından sonra basacağız.
 • illustrator-sablon Adobe Illustrator(ai)
 • pdf-sablon Adobe Acrobat(pdf)
 • illustrator-sablonAdobe Photoshop(psd)

ai format yüklenecek