32.8575
  35.7194
(0536) 6198688
(Hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arası
Cumartesi 09:00 - 12:30 arası) info@alomatba.com
 • İletişim
 • Kroki
 • Hesap Numaralarımız

Baskılı avukat dosya fiyatları

Toplantı sonunda ürün katalogunuzu ve kartvizitinizi bırakmalısınız. Bağlayıcı a4 antetli teklif ile kartvizitiniz, katalog, hatta broşür cepli dosya ile vermeniz kurumsal bir durumun göstergesi

Eğer ürün numune eklemek isterseniz ürün klasör üretimi ile ürün numunelerinizi sunmanız başarılı işlerin ilk aşamasıdır. Gönül rahatlığı ile kurumsal imajınız sunum dosyanızı müşterinize hissettireceksiniz.

Cepli dosya üretimi için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir, bütçeniz yeterli ise klasör üretim fiyatlarlarına bir göz atın...

Üretimler toplu üretim ve özel üretim şekilde 2 başlıktır. 

Cepli dosya da bilinmesi gerekenler;

Cepli dosya tasarımıyla sizi ve kurum evraklarını taşımalıdır ve içerisinde gelecek malzemelerin kalınlığı dosyanın sırt genişliğinin yani körüklü olmasını cepli dosyayı işlevsel kılacak. Sırt kalınlığı tercih edilmesi maliyetin artırması aynı oranda işlevselliğin neden olacaktır.

Cepli dosya dikkat edilecek nokta

 1. Cepli dosya fiyatlarını belirleyen 300gr kalınlığında kağıt seçimidir.
 2. Cepli dosya işlevselliği kullanım kolaylığı sadeliği iledir.
 3. Tek cepli dosylar kendinden katlamalı veya elle yapıştırmalıdır.
 4. Standart olarak mat kuşe ve parlak kuşe kullanıyoruz, fakat kağıt maliyet farkını kabul eden müşterilerimize amerikan ve japon bristol kullanımı öneriyoruz. Ayrıcalık yaratmak ve özel fantezi kağıt kullanmak isterseniz 

AloMatba.com olarak;

 • Cepli dosya üretimi ve tasarımı hatta baskı aşamasını bir paket hizmet olarak vermekteyiz ödemesi gerçekleşmiş siparişler maksimum 5 iş gününde kargoya teslim edilir.
 • Cepli dosya konusunda üretim yaptırmak istiyorsunuz ancak tasarımları netleştirmediyseniz bizden bu konuda tasarım ve fikir desteği alabilirsiniz. AloMatba.com olarak uzman profesyonel bir ekipdir.
 • Eğer tasarımınız mevcut ise dosyanızı bize mail ortamında ulaştırabilir baskı öncesi kontroller yapılarak baskı için onay alınır üretim paketinizi kargoya 3 iş gününde verilir.
 • Cepli dosya hakkında bilgi için iletişim kurabilir ve iletişim bilgilerinizi bize mail ile gönderin.
*/