(0536) 6198688
(Hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arası
Cumartesi 09:00 - 12:30 arası) info@alomatba.com
  18.5973
  19.5866
 • Kabartmalı Kartvizitler
 • Kabartmalı Kartvizitler

Kabartmalı Kartvizit

Özel kabartmalı kartvizitiniz ile onlarca rakip kartvizitten ayrılacaksınız.
Kartvizitinizle akılda kalmanın ve müşteri hedef kitlenizde iz bırakmanın yolunun temeli size özgü ayrıcalıklı kabartmalı bir kartvizit olmalıdır. Bu renk, tasarım ve uygulama ayrıcalığı ile mümkündür. Bu aşamada özel kesilmiş kartvizitinizin iz bırakması kaçınılmazdır.

Özel bıçakla hazırlanmış kabartmalı kartvizit tasarım ve baskısı konusunda bir fikriniz olabilir veya bizden bu noktada fikir alabilirsiniz. Tasarım aşamasında fikirler bazen istenildiği gibi gitmediğinde uzman bir danışmana ihtiyaç duymanız tasarımın sonuç ayağı olan özel kabartmalı, kağıt cinsi ve kalınlığı öneriler ne olduğu sormanız ve cevap bulma çabası normal bir aşamadır.  

Bu noktada AloMatba.com olarak iletişim formunu doldurmanız hatta mobil ile anında cevap alabilirsiniz.  

Matbaa alanında son teknolojileri ve gelişmeleri yakından takip eden AloMatba.com siz müşterilerin tercihini hassasiyet göstererek inceler. Özel kabartmalı kartvizitler standart kartvizitlere göre daha pahalı olması ek bıçak kesim maliyetinin eklenmesinden kaynaklanıyor. Fakat bu ayrıcalıklı zeka ve yaratıcı fikir ile süslendiğinde sizin müşteri hedef kitlenizdeki etkisi fazlasıyla artı puana dönüşecektir. Standart maliyetlerin yanı sıra adet ve basılacak kağıdın seçimi fiyatı %35 oranından değiştirecek Kuşe, Bristol ve Özel Fantezi kağıt seçimi ve özel bıçakla kesim kartvizitler için tercih edilen diğer detaylardır.

Özel Kabartmalı Kartvizit Bastırmadan Önce Nelere Dikkat Edilmeli?

 • Kartvizit tasarımını yaptırmadan önce özel kabartmalı kartvizit örneklerine göz atın.
 • Kartvizitinizde logonuzun, iletişim bilgileriniz, sosyal medya hesap bilgilerinizin doğru ve eksiksiz olmasına dikkat edin.
 • İsminizin sol üst köşede, unvanınızın ise hemen altında sade bir şekilde yer aldığına emin olun.
 • Özel kabartmalı kartvizit tasarım ve baskısının kaliteli olması için mutlaka yüksek çözünürlüklü logo veya vektörel logo göndermelisiniz.  

AloMatba.com olarak;

 • Özel kesim kartvizit tasarımı hatta baskı aşamasını bir paket olarak sonuçlandırırız. Ödemesi gerçekleşmiş siparişler maksimum 3 iş gününde kargoya teslim edilir.
 • Özel kesim kartvizit konusunda üretim yaptırmak istiyorsunuz ancak özel kesim tasarımlarınızı netleştirmediyseniz bizden bu konuda fikir desteği hatta tasarım desteği alabilirsiniz. Çünkü AloMatba.com olarak uzman profesyonel bir ekipdir.
 • Eğer tasarımınız mevcut ise dosyanızı bize mail ortamında ulaştırabilir baskı öncesi kontrolleri yaparak eksiklerinizi gidererek özel kesimli kartvizitinizi üretim paketinizi kargoya teslim ederiz.
 • Özel kesim kartvizit hakkında bilgi için iletişim kurabilir ve iletişim bilgilerinizi bize mail ortamında göndermeniz yeterlidir.  

Özel kabartmalı kartvizit örnekleri
Özel kabartmalı  kartvizit fiyatları
Özel  kabartmalı  kartvizitler Merkezi
Özel  kabartmalı  kartvizit bıçağı ve şablonu
Özel  kabartmalı  kartvizit Tasarımı dizaynı
Özel   kabartmalı  kartvizit İstanbul Topkapı

Kabartmalı Kartvizitler

ücretsiz kargo KARGO
Üçretli
+KDV Hariç
00,00
 

Ürün Özellikleri

   
Renk : 4+4 Renk CMYK   Laminasyon : Yok  
Kırımlı : Kırımlı   Baskı Tarafı : Çift Yön Baskılı  
     
Kağıt :  
Kağıt :  
Baskı :  
     

Ürün Fiyatları

 
130
260
395

Baskılar ne zaman elimde olur?

 
0-4 İş Günü

Betaylı bilgi

Uzman grafikerlerimiz >tarafından yapılan ücretsiz doküman kontrolü sürecinin daha kısa sürmesi ve baskılarınızn elinize daha hızlı ulaşması için hazır şablonları> kullanabilirsiniz. 

Üretim Süreci

350 Gr. 4 İş Günü
400 Gr. 4 İş Günü

Kargo

İstanbul 1 İş Günü
Tüm Türkiye 1-2 İş Günü

Üretim aşamasını video izleyin

 
 
   
Tasarım Yükleme Süreci:> Tasarımını gönül rahatlığı ile bitirdiğiniz dosyalarınızı, ürün sepetine ekledikten sonra PDF>, PSD>, Aİ>, EPS> fortmalarında sitemize yükleyebilirsiniz. PDF> montaj onayından sonra basacağız.

Standart ürün şablonları

     
Tasarım Yükleme Süreci:> Tasarımını gönül rahatlığı ile bitirdiğiniz dosyalarınızı, ürün sepetine ekledikten sonra PDF>, PSD>, Aİ>, EPS> fortmalarında sitemize yükleyebilirsiniz. PDF> montaj onayından sonra basacağız.
 • illustrator-sablon Adobe Illustrator(ai)
 • pdf-sablon Adobe Acrobat(pdf)
 • illustrator-sablonAdobe Photoshop(psd)

ai format yüklenecek