(0536) 6198688
(Hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arası
Cumartesi 09:00 - 12:30 arası) info@alomatba.com
  18.5973
  19.5866
 • Kumaş Perde Katalog
 • Kumaş Perde Katalog
 • Kumaş Perde Katalog

Kumaş perde katalog

Kumaş perde katalog klasik broşür anlatım ve tanıtım amacıyla farklılık yaratan tasarımlarla katalog içindeki hazırlanmış 10, 15 adet hizmet gruplarının tanıtıldığı işyerlerinde, okullarda, hatta müşterilerinizin raflarında yer alacak çok güçlü tanıtım adına ürettiğiniz bir argüman olacağını altını çiziyoruz.

Bu güçlü ve kalıcı tanıtım malzemesi olan sıvamalı kalın ürün katalog raflarda diğer rakip firmaların daha klasik katalogların tasarımıyla hayır oluşturarak üzerimize düşen duygusal etkiyi en üst seviyede sizin için belirtelim.

Kumaş perde katalog müşterilerin ihtiyaç malzemeleri olan raflardaki konumu fiziksel etkisi tartışmasız, psikolojik yönü tasarım ve sizin sunduğunuz arka planda desteklediğimiz hizmetleri başarılı bir kurguyla işlenmiş ve beğeni kazanmış olması gerekiyor. Bu noktada standart sıvamalı kataloglardan özel olarak ürettiğimiz sıvamalı katalog için tasarım aşamasında biraz daha özel düşünerek hassasiyetle çizimler yaparak başarılı katalog tasarımı çıkarıyoruz.

Renk uyumu Kurumsal kimliğinize bağlı hareket etmenin yanında sizin özel istek ve taleplerinize bağlı bağımsız tasarımlarda yapabiliriz. Özel Kumaş perde katalog tanıtımda çoklu evrak sunumunda kurumsal kimliğinizin gücünüzü göstereceksiniz. Nasıl mı? Raflarda diğer klasörlerle rekabet ederek tasarımınızla kalıcılığın simgesi olacaksınız. Firmanıza özel tasarımları bir renk kombinasyonu uygulamak gerekiyor. Bu tasarım tarafımızdan size özel hazırlanacaktır. Kumaş perde katalog kimliğinize değer katacaktır. Müşterinize de güven verecek. Başarıyla kurgulanmış Kumaş perde katalog rakiplerinizden önde algılanmanızı sağlayacak, uzun vadede kalıcı müşteri kazanacaksınız.

Kaliteli son teknoloji Kumaş perde katalog ile sonuçlanan katalog baskısı 50x70cm iç baskı varsa 64x90cm ebatlarda 6 üniteli baskı makinelerinde üretim gerçekleştiriyoruz. 170 gram mat ve parlak kuşe selefonlu kağıt kullanıyoruz. Mukavva uygulamak için grafik çizgisi arka tarafa ekleyerek mukavva uygulama kılavuzu: ayarsızlık riskini 0'a indiriyoruz.

Sıvamalı Kumaş katalog atölyemiz sizin için çalışıyor!

Kumaş perde katalog imalat atölyemizde kıdemli usta personelimiz ile 170gr selefonlu baskılı kuşe kağıt ile 2.2 mm mukavvayı taslama yapıyoruz. Min 1000 adetten başlayan üretimler 15.000 adetlik üretim adedine kadar değişkenlik gösteriyor. Kumaş perde katalog üretiminde kullandığımız mukavva 3mm, 2.2mm hatta 1.5mm’de olabilir. 2.2 standart kullanım için uygulanan kalınlık özel taleplerde 3 mm kullanıyoruz. Kitap kapaklar için 1.5 mm kullanırız.170 gr selefon kaplamalı mat/parlak kuşe

 • Özel kumaş katalog imalat aşamaları
 • Özel kumaş katalog basım 
 • Özel kumaş katalog malzeme seçimi
 • Özel kumaş katalog kargo ve teslimatı
 • Özel kumaş katalog imalat aşamalarından görünüm

Katalog üretiminde önemli aşamalar

 • Özel kumaş katalog üretim için tasarım aşaması bir adet numune üretim gerçekleştiriyoruz adresinize kargolanır. Baskı öncesi kontroller yapılarak onaylandıktan sonra baskı yapılır.
 • Özel kumaş katalog baskı tasarımınız yoksa tarafımızdan klasör grafik tasarımınız kurumsal kimlik logoda kullandığınız font ailesi hatta içerikle ilgili bir takım değişiklikler zamanla belirginleşir için etap etap çalışır mail atılır. Mail ortamında tarafınıza tasarım alternatifleri belirsiz sayıda atılacak içinden bir tanesi onaylayarak numunesi yapılarak adresinize kargolanır.
 • Sırt kalınlığı  Özel kumaş katalog  mekanizma boyu olarak bilinir, mekanizma boyları farklı fiyatlar olduğundan teklif aşamasında belirtmeniz gerekiyor nihai fiyat için zorunludur.
 • Özel kumaş katalog iç baskısı ekstra fiyatlandırılır.

AloMatba.com olarak;

 • AloMatbaa.com olarak siparişlerinizi sırt kalınlığına bağlı fiyatı çıkarılır. Güncel kur farkı yok ise; mekanizma ve mukavva ve kağıt fiyatlar değişkenlik gösterir. Güncel teklif tutarı ile eft veya havale yapın.
 • Üretim süresi ödemeden sonra 10-15 iş gününde üretim kargoya verilir. Onaylanan numuneye uygun olarak on 15 iş gününde üretim gerçekleştirmektir.
 • Özel kumaş katalog üretim tamamlanan paketler karşı ödemeli olarak anlaşmalı kargo veya ambar teslim edilir.

Kumaş Perde Katalog

ücretsiz kargo KARGO
Üçretli
+KDV Hariç
00,00
 

Ürün Özellikleri

     
Baskı Renk : 4+4 Renk CMYK   Baskı tarafı : Ön/Arka  
Kesim   Özel Kesim          
 
       
Ebat :  
Kağıt :  
Sünger Kalınlığı :  
     

En Ucuz Ürün Fiyatları

   
3990
+KDV
500 Adet
9500
+KDV
1000 Adet
18500
+KDV
2000 Adet
     

Baskılar ne zaman elimde olur?

     

Baskılar ne zaman elimde olur?

0-2 İş Günü

Betaylı bilgi

Uzman grafikerlerimiz tarafından yapılan ücretsiz doküman kontrolü sürecinin daha kısa sürmesi ve baskılarınızn elinize daha hızlı ulaşması için hazır şablonları kullanabilirsiniz. Hazır baskı şablonları için tıklayın

Üretim Süreci

350 Gr. 4 İş Günü
400 Gr. 4 İş Günü

Ücretsiz Kargo

İstanbul 1 İş Günü
Tüm Türkiye 1-2 İş Günü
 
 
Tasarım Yükleme Süreci: Tasarımını gönül rahatlığı ile bitirdiğiniz dosyalarınızı, ürün sepetine ekledikten sonra PDF, PSD, , EPS fortmalarında sitemize yükleyebilirsiniz. PDF montaj onayından sonra basacağız.
 

Üretim aşamasını video izleyin

   
 
     

Standart ürün şablonları

     
Tasarım Yükleme Süreci:> Tasarımını gönül rahatlığı ile bitirdiğiniz dosyalarınızı, ürün sepetine ekledikten sonra PDF>, PSD>, Aİ>, EPS> fortmalarında sitemize yükleyebilirsiniz. PDF> montaj onayından sonra basacağız.
 • illustrator-sablon Adobe Illustrator(ai)
 • pdf-sablon Adobe Acrobat(pdf)
 • illustrator-sablonAdobe Photoshop(psd)

ai format yüklenecek