(0536) 6198688
(Hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arası
Cumartesi 09:00 - 12:30 arası) info@alomatba.com
  18.5973
  19.5866
 • Plastik Kart Tanıtım Broşürü
 • Plastik Kart Tanıtım Broşürü
 • Plastik Kart Tanıtım Broşürü

Plastik Kart Tanıtım Broşür

Plastik kart tanıtım broşür, Plastik müşteri sadakat kart tanıtım broşür, Müşteri kart broşürü örneği bıçağı, Plastik kart broşür tanıtımını, Avantaj kart broşür koruyucu hem kartın tanıtımında fırsatlar ve avantajlarının yer alacağı bir anlatıma yer verebilirsiniz. 
 
Kartın tanıtımının ve işlevini Kargo ve Posta yoluyla gönderildiğinde tanıtım amacın işlevsel hale getirecektir. Plastik kart tanıtım broşürü 4 Kırım'dan meydana gelir ve özel bıçak ile kesim yapılarak selefon yapılarak dört renkli baskı tekniği kullanılarak sonuçlandırılır. Plastik kartın rahatlıkla gideceğim tanıtım broşürü kuruma ve kişiye özel 4 renkten basılmış özel ebatlarda kesin gerçekleştirilmiştir. Baskısı ve selefonu biten çalışmalar özel kesim aşaması girerek pilyaj ve özel kesim katlama noktalardan işlemden geçtikten sonra el ile yapıştırma yapılır örnek fotoğraflarda incelerseniz. Akordiyon broşür şeklinde olduğunu göreceksiniz. 
 
Standart kredi kartı 86x54mm ebatında rahatlıkla müşteri Sadakat Bonus Kart Müşteri avantaj kart fırsatlar ile müşterilerinize kurumsal imajınızı bütünlüğünü sağlamanız açısından bu özel bıçakla kesilmiş tanıtım kitinizin avantaj sağlayacaktır. 
 
Kalın gramaj standart 300 gram mat kuşe kullanıldığından selefon yapma zorunluluğumuz gerekmektedir.
Tanıtım bıçağı örneğini inceleyebilirsiniz veya tasarım noktasında bir proje oluşturabilirsiniz. 
 
Tanıtım kart bıçak örneği
Tanıtım kartı müşteri Sadakat kartı koruyucu kılıfı 
Müşteri Sadakat kartı üretim

Plastik Kart Tanıtım Broşür için önemli aşamalar

 • Plastik kart tanıtım broşür üretim için tasarım aşaması bir adet numune üretim gerçekleştiriyoruz adresinize kargolanır baskı öncesi kontroller tarafımızdan yapılıp onaylandıktan sonra baskı yapılır.
 • Plastik kart tanıtım broşür uygulanacak ürünün tasarımı pdf ortamında finale gelen çalışma basılmış olmalı. Baskı maliyeti PVC uygulama maliyetinin dışındadır. Plastik kart tanıtım broşür baskı fiyatları dahildir.
 • Plastik kart tanıtım broşür kalınlığı standart 300 gr’dır. bunun dışındakiler özel sipariş ve talep için gereklidir.  

AloMatba.com olarak;

 • AloMatbaa.com olarak siparişlerinizi Plastik kart tanıtım broşür ihtiyacı adede bağlı fiyatlar değişkenlik gösterir. Güncel kur Plastik kart tanıtım broşür fiyatları değişkenlik göstebilir. Güncel fiyatlar EURTRY kur ile hesaplanır,  günlükdür. 
 • Üretim süresi ödemeden sonra maksimum 10 iş gününde üretim kargoya verilir. Onaylanan numuneye uygun olarak on 10 iş gününde üretim gerçekleştirmektir.
 • Üretim tamamlanan paketler karşı ödemeli olarak anlaşmalı kargo veya ambar teslim edilir.

Plastik Kart Tanıtım Broşürü

ücretsiz kargo KARGO
Üçretli
+KDV Hariç
00,00
 

Ürün Özellikleri

   
Baskılı : Baskılı - 4 renk CMYK   Ofset Kesim : Özel Kesim  
     
Ebat :  
Ebat :  
Baskı :  
Uygulama :  
     

Ürün Fiyatları

 

Baskılar ne zaman elimde olur?

 
0-5 İş Günü

Betaylı bilgi

Uzman grafikerlerimiz >tarafından yapılan ücretsiz doküman kontrolü sürecinin daha kısa sürmesi ve baskılarınızn elinize daha hızlı ulaşması için hazır şablonları> kullanabilirsiniz. 

Üretim Süreci

350 Gr. 4 İş Günü
400 Gr. 4 İş Günü

Kargo

İstanbul 1 İş Günü
Tüm Türkiye 1-2 İş Günü

Üretim aşamasını video izleyin

 
 
   
Tasarım Yükleme Süreci:> Tasarımını gönül rahatlığı ile bitirdiğiniz dosyalarınızı, ürün sepetine ekledikten sonra PDF>, PSD>, Aİ>, EPS> fortmalarında sitemize yükleyebilirsiniz. PDF> montaj onayından sonra basacağız.

Standart ürün şablonları

     
Tasarım Yükleme Süreci:> Tasarımını gönül rahatlığı ile bitirdiğiniz dosyalarınızı, ürün sepetine ekledikten sonra PDF>, PSD>, Aİ>, EPS> fortmalarında sitemize yükleyebilirsiniz. PDF> montaj onayından sonra basacağız.
 • illustrator-sablon Adobe Illustrator(ai)
 • pdf-sablon Adobe Acrobat(pdf)
 • illustrator-sablonAdobe Photoshop(psd)

ai format yüklenecek