(0536) 6198688
(Hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arası
Cumartesi 09:00 - 12:30 arası) info@alomatba.com
  18.5973
  19.5866
 • Plastik Şeffaf Kartvizit
 • Plastik Şeffaf Kartvizit
 • Plastik Şeffaf Kartvizit
 • Plastik Şeffaf Kartvizit
 • Plastik Şeffaf Kartvizit
 • Plastik Şeffaf Kartvizit
 • Plastik Şeffaf Kartvizit
 • Plastik Şeffaf Kartvizit
 • Plastik Şeffaf Kartvizit
 • Plastik Şeffaf Kartvizit

Plastik kartvizit

Plastik kartvizit albenisi yüksek farkındalık yaratan görüntüsüyle klasik yapıdaki kartvizitlerde ayrıcalıklı göründüğünü söyleyebiliriz. Müşterileriniz bu tarz kartvizit tercihinizi şık bulacak yeniliğe can atan bir trend olduğunu size ve kurumunuza artık değer katacaktır.

Firmaların tanıtımda klasik tarzlarının dışına çıktıkları moden, kendine özgün tarzların her alanda kendini gösterdiğine tanık oluyoruz. Markaların modern tasarımlar uygulandığı plastik kartvizitler bunlardan birisidir.

Plastik kartvizitlerde kullanılan plastik malzeme sayesinde farkındalık yaratacak, tasarım zevkinizi anlatmanın doğal bir yolu olduğunu göreceksiniz. Plastik kartvizit markanızın yenilenmiş şık trendiyle adeta yeniliğe davet ettiğini, coşan rengarenk tarzınızla ilgi odağı olacak zamanla göreceksiniz. Sizin ve zevkinizin özel bir yeri var müşterinizin gözünde. Hatta zaman zaman kartvizitinizi yanınızla ilgiyle inceliyecekler, Plastik kartvizitiniz uzun süreli ve kalıcı bir numune olarak müşterilerinizin masasında olacak ayrıcalığınızla.

Plastik kartvizitler ebatı standart olarak 82x52mm’dir. Düz ve özel kesim olarak iki farklı seçenek mevcut mevcuttur. Plastik kartvizitlerde çoklu renk kullanmak dezavantajdır. Plastik kartvizitlerde tek renk veya çift renk kullanılmasını öneriyoruz bu tarz ayrıcalıklı ve yeniliğin trendi tercihlerde tek yüz baskılı çoklu renklerde canlı renklerin pastel tonlarda kalacağını bilmelisiniz. Tek renk kullanmak riski ötelemektir demektir.

Plastik kartvizit baskı Merkezi
Plastik kartvizit örnekleri
Plastik kartvizit özel kesim
Plastik kartvizit ler fiyatları
Plastik kartvizit teslimat
Plastik kartvizit tasarım için örnek şablonları indirebilirsiniz.
İnen dosyalardaki şablon uygulamaları ve zemin taşmaları ayarlayın.

Plastik kartta dikkat edilecek 5 önemli husus

 1. Plastik kartvizitte markanızın adını büyük kullanmalıyız. Adres ve iletişim bilgilerine ihtiyacımız var.
 2. Plastik kartvizitte çoklu üretim gerçekleştirdiğimiz için büyük tabakalarda kesime yakın bilgileri minimum 5 milim mesafede bırakmalısınız. İçerik bıçağa uzak olmalıdır.
 3. Tek yüz baskı yapılır çift yüz(ön/arka) baskı yapılmaz. Yapılırsa renkler pastel olacak.
 4. Çoklu renk kullanmak isterseniz solgun, pastel renklerde sonuç çıkacaktır.
 5. Özel kesim için köşeleri yuvarlatılmış veya size özel bıçak ekstra maliyet ekstra bıçak çizimi yapılacaktır.

AloMatba.com olarak;

 • Plastik kartvizit için bizimle iletişim kurabilir ve kullanılacak bilgilerinizi (logo, resim, mail, iletişim bilgileri) mail ortamında göndermelisiniz.
 • Plastik kartvizit tasarımı hatta baskı aşamasını bir paket olarak kargoya teslim ediyoruz. Ödemesi gerçekleşmiş siparişler maksimum 3 iş gününde kargoya teslim edilir.
 • Plastik kartvizit konusunda üretim yaptırmak istiyorsunuz ancak tasarımlarınız net değil ise; bu noktada bizden fikir desteğinin yanı sıra tasarım hizmeti de alabilirsiniz. Çünkü AloMatba.com olarak konusunda uzman profesyonel bir ekipdir.
 • Eğer tasarımınız mevcut ise dosyanızı bize mail ortamında ulaştırabilir baskı kontrolleri yapar baskı onayı alarak üretim paketinizi kargoya teslim ederiz.

Plastik Şeffaf Kartvizit

ücretsiz kargo KARGO
Üçretli
+KDV Hariç
00,00
 

Ürün Özellikleri

   
Malzeme : Şeffaf Plastik (Kredi Kartı Kalınlığı)   Kaplama : Yok  
Renk : Ön Renk 4+0 CMYK   Kesim : Oval Kesim  
     
Ebat :  
Baskı :  
     

Ürün Fiyatları

 

Baskılar ne zaman elimde olur?

 
0-4 İş Günü

Betaylı bilgi

Uzman grafikerlerimiz >tarafından yapılan ücretsiz doküman kontrolü sürecinin daha kısa sürmesi ve baskılarınızn elinize daha hızlı ulaşması için hazır şablonları> kullanabilirsiniz. 

Üretim Süreci

350 Gr. 4 İş Günü
400 Gr. 4 İş Günü

Kargo

İstanbul 1 İş Günü
Tüm Türkiye 1-2 İş Günü

Üretim aşamasını video izleyin

 
 
   
Tasarım Yükleme Süreci:> Tasarımını gönül rahatlığı ile bitirdiğiniz dosyalarınızı, ürün sepetine ekledikten sonra PDF>, PSD>, Aİ>, EPS> fortmalarında sitemize yükleyebilirsiniz. PDF> montaj onayından sonra basacağız.

Standart ürün şablonları

     
Tasarım Yükleme Süreci:> Tasarımını gönül rahatlığı ile bitirdiğiniz dosyalarınızı, ürün sepetine ekledikten sonra PDF>, PSD>, Aİ>, EPS> fortmalarında sitemize yükleyebilirsiniz. PDF> montaj onayından sonra basacağız.
 • illustrator-sablon Adobe Illustrator(ai)
 • pdf-sablon Adobe Acrobat(pdf)
 • illustrator-sablonAdobe Photoshop(psd)

ai format yüklenecek