• Seperatörlü Klasör
 • Seperatörlü Klasör
 • Seperatörlü Klasör
 • Seperatörlü Klasör
 • Seperatörlü Klasör

Sepertatörlü klasör

Seperatörlü klasör klasik broşür anlatım ve tanıtım amacıyla farklılık yaratan tasarımlarla klasör içindeki hazırlanmış 10, 15 adet hizmet gruplarının tanıtıldığı işyerlerinde, okullarda, hatta müşterilerinizin raflarında yer alacak çok güçlü tanıtım adına ürettiğiniz bir argüman olacağını altını çiziyoruz.

Bu güçlü ve kalıcı tanıtım malzemesi olan seperatörlü klasör raflarda diğer rakip firmaların daha klasik klasörlerin tasarımıyla hayır oluşturarak üzerimize düşen duygusal etkiyi en üst seviyede sizin için belirtelim.

Seperatörlü klasörün müşterilerin ihtiyaç malzemeleri olan raflardaki konumu fiziksel etkisi tartışmasız,  psikolojik yönü tasarım ve sizin sunduğunuz arka planda desteklediğimiz hizmetleri başarılı bir kurguyla işlenmiş ve beğeni kazanmış olması gerekiyor. Bu noktada standart klasörlerden özel olarak ürettiğimiz seperatörlü klasör için tasarım aşamasında biraz daha özel düşünerek hassasiyetle çizimler yaparak başarılı klasörü grafik tasarımları çıkarıyoruz.

Renk uyumu Kurumsal kimliğinize bağlı hareket etmenin yanında sizin özel istek ve taleplerinize bağlı bağımsız tasarımlarda yapabiliriz. Özel seperatörlü klasör tanıtımda çoklu evrak sunumunda kurumsal kimliğinizin gücünüzü göstereceksiniz. Nasıl mı? Raflarda diğer klasörlerle rekabet ederek tasarımınızla kalıcılığın simgesi olacaksınız. Firmanıza özel tasarımları bir renk kombinasyonu uygulamak gerekiyor. Bu tasarım tarafımızdan size özel hazırlanacaktır. Seperatörlü klasörler kimliğinize değer katacaktır. Müşterinize de güven verecek. Başarıyla kurgulanmış Seperatörlü Klasör, rakiplerinizden önde algılanmanızı sağlayacak, uzun vadede kalıcı müşteri kazanacaksınız.

Kaliteli son teknoloji seperatörlü klasör baskı makinelarımız ile sonuçlanan Sepereratörlü klasör baskısı 50x70cm iç baskı varsa 64x90cm ebatlarda 6 üniteli baskı makinelerinde üretim gerçekleştiriyoruz. 170 gram mat ve parlak kuşe selefonlu kağıt kullanıyoruz. Mukavva uygulamak için grafik çizgisi arka tarafa ekleyerek mukavva uygulama kılavuzu ayarsızlık riskini 0 seviyeye indiriyoruz.

Klasör imalat atölyemiz sizin için çalışıyor!


Seperatörlü klasör imalat atölyemizde kıdemli usta personelimiz ile 170gr selefonlu baskılı kuşe kağıt ile 2.2 mm mukavvayı taslama yapıyoruz. Min 1000 adetten başlayan üretimler 15.000 adetlik üretim adedine kadar değişkenlik gösteriyor. Seperatörlü Klasör üretiminde kullandığımız mukavva 3mm, 2.2mm hatta 1.5mm’de olabilir. 2.2 standart kullanım için uygulanan kalınlık özel taleplerde 3 mm kullanıyoruz. Kitap kapaklar için 1.5 mm kullanırız.

Uygulanan mukavva markası;

 • Kabba marka mukavva (avrupa mukavva)
 • 170 gr selefon kaplamalı mat/parlak kuşe

Seperatör klasör imalat aşamaları
Seperatörlü klasör basım
Seperatörlü klasör malzeme seçimi
Seperatörlü klasör kargo ve teslimatı
Seperatörlü klasör imalat aşamalarından görünüm

Separatör klasör üretiminde önemli aşamalar

 • Seperatör klasör üretim için tasarım aşaması bir adet numune üretim gerçekleştiriyoruz adresinize kargolanır. Baskı öncesi kontroller yapılarak onaylandıktan sonra baskı yapılır.
 • Seperatörlü klasör baskı tasarımınız yoksa tarafımızdan klasör grafik tasarımınız kurumsal kimlik logoda kullandığınız font ailesi hatta içerikle ilgili bir takım değişiklikler zamanla belirginleşir için etap etap çalışır mail atılır. Mail ortamında tarafınıza tasarım alternatifleri belirsiz sayıda atılacak içinden bir tanesi onaylayarak numunesi yapılarak adresinize kargolanır.
 • Sırt kalınlığı mekanizma halka boşluk boyu mekanizma boyuna olarak bilinir, mekanizma boyları farklı fiyatlar olduğundan teklif aşamasında belirtmeniz gerekiyor nihai fiyat için zorunludur.
 • Seperatörlü klasör klasör iç baskısı ekstra fiyatlandırılır.

AloMatba.com olarak  

 • AloMatbaa.com olarak siparişlerinizi 2’li veya 4’lü mekanizma halka adeti sırt kalınlığına bağlı mekanizma hiç boşluk boyu fiyatı çıkarılır. Güncel kur farkı yok ise; mekanizma ve mukavva ve kağıt fiyatlar değişkenlik gösterir. Güncel teklif tutarı ile eft veya havale yapın.
 • Üretim süresi ödemeden sonra 10-15 iş gününde üretim kargoya verilir. Onaylanan numuneye uygun olarak on 15 iş gününde üretim gerçekleştirmektir.
 • Seperatörlü klasör üretim tamamlanan paketler karşı ödemeli olarak anlaşmalı kargo veya ambar teslim edilir.

Seperatörlü Klasör

ücretsiz kargo KARGO
Üçretli
+KDV Hariç
00,00
 

Ürün Özellikleri

   
Kağıt : 170 gr. Kuşe   Kaplama : Ön Renk 4+0 CMYK  
Ebat : Genişlik Acik Hali(26+8+26)cm x 32 cm   Kesim : Düz Kesim  
     
Sırt Genişliği :  
Baskı :  
İç Sayfalar :
8 Sayfa (4 yaprak)
     

Ürün Fiyatları

 

Baskılar ne zaman elimde olur?

 
0-8 İş Günü

Betaylı bilgi

Uzman grafikerlerimiz >tarafından yapılan ücretsiz doküman kontrolü sürecinin daha kısa sürmesi ve baskılarınızn elinize daha hızlı ulaşması için hazır şablonları> kullanabilirsiniz. 

Üretim Süreci

350 Gr. 4 İş Günü
400 Gr. 4 İş Günü

Kargo

İstanbul 1 İş Günü
Tüm Türkiye 1-2 İş Günü

Üretim aşamasını video izleyin

 

Standart ürün şablonları

     
Tasarım Yükleme Süreci:> Tasarımını gönül rahatlığı ile bitirdiğiniz dosyalarınızı, ürün sepetine ekledikten sonra PDF>, PSD>, Aİ>, EPS> fortmalarında sitemize yükleyebilirsiniz. PDF> montaj onayından sonra basacağız.
 • illustrator-sablon Adobe Illustrator(ai)
 • pdf-sablon Adobe Acrobat(pdf)
 • illustrator-sablonAdobe Photoshop(psd)

ai format yüklenecek