32.8575
  35.7194
(0536) 6198688
(Hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arası
Cumartesi 09:00 - 12:30 arası) info@alomatba.com
  • İletişim
  • Kroki
  • Hesap Numaralarımız

AloMatba, Türkiye’nin önde gelen online matbaacılık firmalarındandır. 2.Matbaacılar sitesinde bulunan firmamız yurtiçi ve yurtdışında pekçok sipariş göndermiş olup, konusunda uzman profesyonel personelimiz ile siz müşterilerimizin ihtiyacını ekonomik çözümler ile üretim gerçekleştirmektedir. 

Son teknoloji donanım ile 2009 yılından bu yana sahip olduğu matbaacılık deneyimi ile, gelişen teknolojileri harmanlayarak son kullanıcıya kusursuz hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Sahip olduğu tecrübe ve bilgi birikimini online ortamda kullanıcılarına sunma hedefiyle yola çıkan kurumumuz, 2015 yılında alomatba.com projesini hayata geçirdi. Diğer sıradan e-ticaret sitelerinden farklı olan AloMatba.com, sadece satış yapan bir firma değil. Kullanıcıların online ortam üzerinden tasarladıkları dokumanı AloMatba.com sistemine yükledikleri baskı işleri en yüksek kapasiteye sahip ve en son teknolojilerle donatılmış fabrikada üretiliyor.

Üretim kalitesi, üretim hızı, müşteri memnuniyeti, sipariş verebilme kolaylığı, sipariş takibi kolaylığı, operasyonel altyapı gibi kavramları son derece dikkate alan AloMatba.com, sahip olduğu tüm sorumluluklarının altından rahatlıkla kalkarak son kullanıcıya optimum düzeyde hizmet sunuyor. Kartvizitten kataloğa, el ilanından broşüre, Amerikan servisten imsakiyeye kadar oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan AloMatba.com, Çağrı Merkezi, Yardım Merkezi ve Canlı Destek uygulaması ile her türlü teknik bilgi ve desteği de sağlıyor.

Alanlarında uzman yazılım ekibi, çağrı merkezi ekibi, operasyon ekibi, grafik tasarım ekibi, baskı ve baskı sonrası ile ilgilenen ekipten oluşan AloMatba.com çalışanları, kullanıcılarına en kaliteli hizmeti en hızlı şekilde sunabilmek için çalışıyor. En uygun fiyatlarla en kalitesi baskı hizmetini sunmayı amaç edinmiş AloMatba.com ile “artık matbaa bir alomatba.com”

*/