32.4352
  34.7075
(0536) 6198688
(Hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arası
Cumartesi 09:00 - 12:30 arası) info@alomatba.com
  • İletişim
  • Kroki
  • Hesap Numaralarımız

Tecrübeliyiz...

www.AloMatba.com ihtiyacınız olan baskı hizmetlerinin ekonomik ve pratik sonuçları için idealdir. Baskı ciddi uzmanlık ve hakimiyet gerektiren bir süreçdir. Sizdeki dosyaların incelenmesi vebaskı sonuçlarının paket olarak zamanında teslimi bu aşama öncesi geri dönüşü olmayan bir yola girildiğinde ödemeler + basılacak dosyanın işlenişi ve uzmanlığımınz ile dirsek teması başarılı sonuçlar için idealdir.

Kollektif Çalışırız...

AloMatba.com baskı konusunda uzan olmanın yanı sıra grafiklerin işlenişi ajans ve orta ölçekli matba ve ajanslar için kollektif destek veririz. Baskıların ve renklerin kalibrasyon değeri, grafik ve düzenlemeler, kağıt malzeme seçimi vb konularda ortak çalışırız.

Planlıyız.

AloMatba.com saat gibidir. herşey nettir. bulmaca yoktur. fiyat = fiyatı belirleyen ayak USDTRY ve EURTRY dir. Teklif + avans ödeme ve baskı paketleri teslimi şeklinde çalışır. Siz 3 ay önce aldığınız bir teklifi veya hesaladığınız bir paketi aynı fiyattan alamassınız ucuz veya pahalıdır söz konusu kur ve etkileyen nedenlere bağlıdır.

*/