32.4352
  34.7075
(0536) 6198688
(Hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arası
Cumartesi 09:00 - 12:30 arası) info@alomatba.com
 • İletişim
 • Kroki
 • Hesap Numaralarımız
 • Gümüş yaldız + Gofre Kabartma Kartvizit
Bu Üründe Ücretsiz Tasarım Desteği!
Detaylar
Ücretsiz tasarım desteği konusunda dikkat edilmesi gerekenler:

 • Tasarımda kullanmak istediğiniz renkleri, tüm metinleri tasarım notu kısmına yazmalısınız.
 • Tasarımınızda olmasını istediğiniz tüm içeriklerin (logo, metin, adres, fotoğraf vb.) yerleşim yerlerini açık ve net bir şekilde belirtmeniz tasarım sürecini ve bağlantılı olan sipariş sürecini hızlandıracaktır.
 • Kullanmak istediğiniz logoları ve görselleri pdf formatında gönderin
 • Sipariş ödeme onayı sonrasında, 1 iş günü içerisinde tasarım desteği için dönüş sağlanacaktır. Tarafınızdan talep edilen değişiklikler tasarım sürecini ve siparişin üretime girme sürecini uzatabilir.

Ek destekler

 • Logo Düzenleme
 • Fotoğraflar kaliteli hale getirilir.
 • Fotoğraf veya tarama üzerinden birebir aynı tasarım yapılır. Talebe göre değiştirilir
 • Arama motorlarından görsel indirilir hatta görsel farklılaştırılır..
 • Alternatif tasarım seçeneği aşama aşama geliştikçe özel isteklerle finale getirilir.

350gr Sıvamalı Çift Yüz Cmyk Baskı Tek Yüz Gümüş Yaldız+Gofre Mat Selefon Kabartma Lak Özel Kesim-8,3x5,1cm 1000adet kartvizit

330gr çift taraf plike çift taraf altın + gümüş baskı Kartvizit albenisi yüksek farkındalık yaratan görüntüsüyle klasik yapıdaki kartvizitlerde ayrıcalıklı göründüğünü söyleyebiliriz. Müşterileriniz bu tarz kartvizit tercihinizi şık bulacak yeniliğe can atan bir trend olduğunu size ve kurumunuza artık değer katacaktır.

Firmaların tanıtımda klasik tarzlarının dışına çıktıkları moden, kendine özgün tarzların her alanda kendini gösterdiğine tanık oluyoruz. Markaların modern tasarımlar uygulandığı plastik kartvizitler bunlardan birisidir.

330gr çift taraf plike çift taraf altın + gümüş baskı Kartvizit  de kullanılan 590 gr kağıt sayesinde farkındalık yaratacak, tasarım zevkinizi anlatmanın doğal bir yolu olduğunu göreceksiniz. Ekstra siyah Altın yaldız kartvizit markanızın yenilenmiş şık trendiyle adeta yeniliğe davet ettiğini, coşan rengarenk tarzınızla ilgi odağı olacak zamanla göreceksiniz. Sizin ve zevkinizin özel bir yeri var müşterinizin gözünde. Hatta zaman zaman kartvizitinizi yanınızla ilgiyle inceliyecekler, Altın Yaldız kartvizitiniz uzun süreli ve kalıcı bir numune olarak müşterilerinizin masasında olacak ayrıcalığınızla.

330gr çift taraf plike çift taraf altın + gümüş baskı Kartvizit  ebatı standart olarak 82x52mm’dir. Düz ve özel kesim olarak iki farklı seçenek mevcut mevcuttur. 330gr çift taraf plike çift taraf altın + gümüş baskı Kartvizit  çoklu renk kullanmak dezavantajdır330gr çift taraf plike çift taraf altın + gümüş baskı Kartvizit  de tek renk veya çift renk kullanılmasını öneriyoruz bu tarz ayrıcalıklı ve yeniliğin trendi tercihlerde tek yüz baskılı çoklu renklerde canlı renklerin pastel tonlarda kalacağını bilmelisiniz. Tek renk kullanmak riski ötelemektir demektir.330gr çift taraf plike çift taraf altın + gümüş baskı Kartvizit

Altın Yaldız Kartvizit   

Gümüş Yaldız Kartvizit

Laklı Kartvizitler

3 Boyutlu Lensli Selefonlu Kartvizit

Tuale Fantezi Kartvizit

Katlamalı Kartvizitler

Gümüş yaldız + Gofre Kabartma Kartvizit

600 Gr. Sıvamalı+kabartmalı laklı kartvizit

600 Gr. Sıvamalı+Altın Yaldız +kabartmalı laklı kartvizit

600 Gr. Sıvamalı+ Gümüş Yaldız +kabartmalı laklı kartvizit

350gr Sıvamalı Çift Yüz Cmyk Baskı Tek Yüz Gümüş Yaldız+Gofre Mat Selefon Kabartma Lak Özel Kesim-8,3x5,1cm 1000adet kartvizit

Dikkat edilecek 5 önemli noktalar;

 1. Siyah Mat Pvc Altın Varak Yaldızlı Kartvizit markanızın adını büyük kullanmalıyız. Adres ve iletişim bilgilerine ihtiyacımız var.
 2. Siyah Mat Pvc Altın Varak Yaldızlı Kartvizit çoklu üretim gerçekleştirdiğimiz için büyük tabakalarda kesime yakın bilgileri minimum 5 milim mesafede bırakmalısınız. İçerik bıçağa uzak olmalıdır.
 3. Tek yüz baskı yapılır çift yüz(ön/arka) baskı yapılmaz. Yapılırsa renkler pastel olacak.
 4. Çoklu renk kullanmak isterseniz solgun, pastel renklerde sonuç çıkacaktır.
 5. Özel kesim için köşeleri yuvarlatılmış veya size özel bıçak ekstra maliyet ekstra bıçak çizimi yapılacaktır.

AloMatba.com olarak;

 • Siyah Mat Pvc Altın Varak Yaldızlı Kartvizit bizimle iletişim kurabilir ve kullanılacak bilgilerinizi (logo, resim, mail, iletişim bilgileri) mail ortamında göndermelisiniz.
 • Siyah Mat Pvc Altın Varak Yaldızlı Kartvizit tasarımı hatta baskı aşamasını bir paket olarak kargoya teslim ediyoruz. Ödemesi gerçekleşmiş siparişler maksimum 3 iş gününde kargoya teslim edilir.
 • Siyah Mat Pvc Altın Varak Yaldızlı Kartvizit konusunda üretim yaptırmak istiyorsunuz ancak tasarımlarınız net değil ise; bu noktada bizden fikir desteğinin yanı sıra tasarım hizmeti de alabilirsiniz. Çünkü AloMatba.com olarak konusunda uzman profesyonel bir ekipdir.
 • Eğer tasarımınız mevcut ise dosyanızı bize mail ortamında ulaştırabilir baskı kontrolleri yapar baskı onayı alarak üretim paketinizi kargoya teslim ederiz.

Ürün Özellikleri

Malzeme : 350gr Sıvamalı Çift Yüz Cmyk Baskı Tek Yüz Gümüş Yaldız+Gofre Mat Selefon Kabartma Lak Özel Kesim-8,3x5,1cm 1000adet kartvizit   Kaplama : Yok  
Renk : Ön Renk 4+0 CMYK   Kesim : Oval Kesim  
Ebat :  
Baskı :  

Baskılar ne zaman elimde olur?

Betaylı bilgi

Uzman grafikerlerimiz >tarafından yapılan ücretsiz doküman kontrolü sürecinin daha kısa sürmesi ve baskılarınızn elinize daha hızlı ulaşması için hazır şablonları> kullanabilirsiniz. 

Üretim Süreci

14 İş Günü

Kargo

İstanbul 1 İş Günü
Tüm Türkiye 1-2 İş Günü

Standart ürün şablonları

 • pdf-sablon Adobe Acrobat(pdf)

PDF: 740477_221-80x50mm-duz-kesim-altin-yaldiz-kartvizit-pdf şablon indir


Tasarım Yükleme Süreci:> Tasarımını gönül rahatlığı ile bitirdiğiniz dosyalarınızı, ürün sepetine ekledikten sonra PDF>, PSD>, Aİ>, EPS> fortmalarında sitemize yükleyebilirsiniz. PDF> montaj onayından sonra basacağız.

 
*/