32.4352
  34.7075
(0536) 6198688
(Hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arası
Cumartesi 09:00 - 12:30 arası) info@alomatba.com
 • İletişim
 • Kroki
 • Hesap Numaralarımız
 • Pres Karton Dar Klasör
Bu Üründe Ücretsiz Tasarım Desteği!
Detaylar
Ücretsiz tasarım desteği konusunda dikkat edilmesi gerekenler:

 • Tasarımda kullanmak istediğiniz renkleri, tüm metinleri tasarım notu kısmına yazmalısınız.
 • Tasarımınızda olmasını istediğiniz tüm içeriklerin (logo, metin, adres, fotoğraf vb.) yerleşim yerlerini açık ve net bir şekilde belirtmeniz tasarım sürecini ve bağlantılı olan sipariş sürecini hızlandıracaktır.
 • Kullanmak istediğiniz logoları ve görselleri pdf formatında gönderin
 • Sipariş ödeme onayı sonrasında, 1 iş günü içerisinde tasarım desteği için dönüş sağlanacaktır. Tarafınızdan talep edilen değişiklikler tasarım sürecini ve siparişin üretime girme sürecini uzatabilir.

Ek destekler

 • Logo Düzenleme
 • Fotoğraflar kaliteli hale getirilir.
 • Fotoğraf veya tarama üzerinden birebir aynı tasarım yapılır. Talebe göre değiştirilir
 • Arama motorlarından görsel indirilir hatta görsel farklılaştırılır..
 • Alternatif tasarım seçeneği aşama aşama geliştikçe özel isteklerle finale getirilir.

Geniş Karton Klasör A4

Ürün Özellikleri Nelerdir?

Genel Bilgiler
Ürün Çeşidi Geniş Plastik Klasör
Üretim Yeri Türkiye
Sayfa Kapasitesi 500
Mekanizma Avrupa
Boyut 28.5 x 32 x 7 cm
Halka Sayısı 2
Kullanım Alanı Dosyalama ve Arşivleme


Kendi ürünümüz olan ipli A4 dar karton klasör ile A4 ve A5 boyutundaki kağıtlarınızı güvenle saklayabilirsiniz.

330 sayfa kapasitesine sahip olan karton klasör, belgelerinizin uzun süre hasar görmemiş bir şekilde saklanmasına yardımcı olur.

Özellikle arşivleme ve evrak düzenleme konularında size yardımcı olan ipli A4 dar karton klasör sayesinde belgelerinizi yıllar sonra dahi gözden geçirebilirsiniz. 27 cm x 32 cm boyutlarındaki karton klasör ile evraklarınızı rahatlıkla düzenleyebilirsiniz.

5 cm sırt genişliğine sahip olan ürün, raflarınızda veya dolaplarınızda çok fazla yer kaplamaz. Böylelikle yerden tasarruf edebilirsiniz. Metal mekanizması bulunmayan bu klasörde, evraklarınızı sabitlemek için klasörde bulunan ipli mekanizmayı kullanabilirsiniz.

İpli A4 Dar Karton Klasör Arşivlemeye Uygun mudur?

ipli A4 dar karton klasör, A4 ve A5 boyutlarındaki evraklarınızı arşivlemeniz için özel olarak üretilmiştir. Dar yapısına kıyasla oldukça fazla evrak depolayabilir. Raflarda ise dar sırt genişliği sayesinde çok fazla yer kaplamaz. Arşivleme işlemleri için özel olarak üretilen ürün, uzun yıllar evraklarınızın zarar görmeden korunmasını sağlar.

Yatay veya dikey şekilde arşivlere yerleştirebileceğiniz alomatba İpli A4 Dar Karton Klasör, sert kapak yapısı sayesinde evraklara gelebilecek olan zararları engeller. İpli A4 dar karton klasör ürününü sırt kısmında bulunan etiket ise arşivlemede size yardımcı olur. Böylelikle aradığınız evrakları rahatça bulabilir, tekrar inceleyebilirsiniz.

İpli A4 Dar Karton Klasörün Sayfa Kapasitesi Ne Kadardır?

Dosya genişliği olarak dar sınıfa giren ipli A4 karton klasör, ortalama 330 sayfa kapasitesine sahiptir. Arşivlerde kapladığı alana göre oldukça yüksek bir kapasitede olan ürün, yerden tasarruf etmenizi sağlar. 5 cm sırt genişliğindeki klasöre dikkatli bir şekilde yerleştirilen evraklar, dış tarafta bulunan bağcık sistemi ile sabitlenebilir. Yüzlerce sayfa evrakınız, ipli A4 dar karton klasör içerisinde güvenle saklanır.

İpli A4 Dar Karton Klasör İş Yerlerinde Hangi Departmanlarda Kullanılabilir?

İpli A4 Dar Karton Klasör ürünümüz ve benzer amaçla üretilen ürünlerimiz şirketlerin çeşitli departmanlarında kullanılabilir. Genellikle avukatlar, ticaret firmaları, muhasebe ve insan kaynakları departmanları gibi evrak işlerinin yoğun olduğu alanlarda sıkça tercih edilir. Yoğun şekilde evrak işleme ve depolama işlemleri yapılan departmanlarda kullanılabileceği gibi kişisel ofis ihtiyaçları için de tercih edilebilir. Az yer kaplaması ve pratik şekilde kullanılabilmesi avantaj sağlar.

İpli A4 Dar Karton Klasör Çabuk Deforme Olur mu?

ipli A4 dar karton klasör, sert karton yapısı sayesinde uzun yıllar deforme olmadan kullanılabilir. alomatba olarak arşivleme işlemleri için özel olarak ürettiğimiz karton klasör, sık kullanıma ve beklemeye karşı dayanıklıdır. Baskılı dış yüzeyi yıllar geçse de erimez, deforme olmadan kullanılmaya devam eder. Dış kısmında bulunan ip, uzun zaman geçse de sağlamlığını korur ve gevşemeden evraklarınızı korur.

AloMatba.com ’dan Alışveriş Yapmak Güvenli midir?

Alanında uzman olan kadromuzla, kırtasiye ihtiyaçlarınızdan ofis malzemelerine, gıda ürünlerinden temizliğe, teknoloji ürünlerinden mobilyara kadar tüm ihtiyaçlarınızı sizin için karşılıyoruz. Sahip olduğumuz güvenli yazılım altyapısı sayesinde tüm müşterilerimizin bilgileri, üst düzey gizlilik ile korunur. Böylelikle alomatba.com güvencesiyle tüm ihtiyaçlarınızı güvenli ve hızlı bir şekilde karşılayabilirsiniz.

Lastikli Öğrenci Kutu Çanta

Saplı Çanta Klasör

A4 Kapaksız Sekreterlik

A4 Kapaklı Sekreterlik Siyah

Mavi Geniş Telgraf Klasör

Dar Klasör

Pres Karton Bağlı Klasör

Pres Karton Geniş Klasör

Pres Karton Dar Klasör

A4 Kapaklı Çift Mekanizmalı Sekreterlik

Lüks Avrupa Lazer Desenli Selpa Deri Sümen Takımı

Lüks İtalyan Ultra Napa Çubuklu Sümen Takımı

İtalyan Ultra Napa Sade 6 Parçalı Sümen Takımı

MDF Hakiki Malak Deri Sümen Takımı

Sekreterlik yerli üretim

Pres Karton Dar Klasör video izle

Ürün Özellikleri

Baskı Renk : Yok   Malzeme : Özel Dokulu Cilt Bezi  
Ebat : Genişlik Acik Hali(56cm x 7) cm x 31 cm   Kaplama : Mavi cild bezi  
     
Sırt :  

Baskılar ne zaman elimde olur?

Betaylı bilgi

Uzman grafikerlerimiz >tarafından yapılan ücretsiz doküman kontrolü sürecinin daha kısa sürmesi ve baskılarınızn elinize daha hızlı ulaşması için hazır şablonları> kullanabilirsiniz. 

Üretim Süreci

14 İş Günü

Ücreli Kargo

İstanbul 2 İş Günü
Tüm Türkiye 1-5 İş Günü
*/