(0536) 6198688
(Hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arası
Cumartesi 09:00 - 12:30 arası) info@alomatba.com
  18.5973
  19.5866
 • Sıvamalı Etiket
 • Sıvamalı Etiket
 • Sıvamalı Etiket

Sıvamalı Etiket

Kuşe etiketlerin yapışkanları diğer etiket çeşitlerine kıyasla çok daha kuvvetli olduğundan ötürü markanızı daha uzun süreler kullanım alanlarınızda temsil edecektir. En kaliteli ve uygun fiyatlı kuşe sticker baskı için online matbaa avantajları ile hizmet veren AloMatba’yı tercih edebilirsiniz.

Sıvamalı etiket güçlü kağıt seçimi tok duran ve güç ifade eden kurumsallığınıza katkısı olacaktır.etiket standart uygulamaların dışında özel matbaa uygulamaları kapsamında değerlendirdiğimiz diğer etiket ve uygulama örneklerini incelemenizi bu kategorildeki farkındalık yaratmaya hazır olun. Sizlerin tercihi kalite ise kesinlikle sıvama etiketi düşünün!. Etiketin grafik çalışma kesim çizgisinden uzakda bulunmasına dikkat edin. bu anlamda taşma ve kesim çizgisine yakınlığını anlamanız için şablonlardan örnek pdf ve diğer dosya formatlarını indirip inceleyin tasarımınızın bütünlüğün bu anlamda kontrol edin...

Tasarımlar konusunda siz değerli grafiker ve grafik sevdalılarına müdahale etmiyoruz. fikir uygulama ve dizayn alternatifleri onaylatmış ve finale gelen çalışmanın kontrolleri bitmiş ise; fiyatları incelemeniz paket seçimini bütçeniz ile uyumlu hale getirerek bir sipariş talebi oluştun...

Diğer etiket alternatif tasarımlarını inceleyin..
Etiket baskıuygulama örnekleri.
Etiket fiyatları ve alternatifleri

Etiket imalat atölyemiz sizin için çalışıyor!

Sıvama etiket uygulamasında kağıt siparişi, baskı, sıvama, özel kesim aşamalarını ile itinalı tam profesyonel imkanların etap etap uygulanması 4 iş günüdür. siparişleri özel üretiriz. kesinlikle üretimler size özeldir. fiyatları aşağı çekmek için toplu üretimin getirdiği baskı risklerinden kaçınmak için tercih ediyoruz.

Uygulanan kağıt markası;

 • 300gr Amerikan Bristol
 • 300gr Japon Bristol

Sıvamalı Etiket imalat aşamaları
Sıvamalı Eiket basım
Etiket kargo ve teslimatı

Süngerli Ürün klasör üretiminde önemli aşamalar

 • Sıvamalı Etiket için tasarım aşaması bir adet numune üretim gerçekleştiriyoruz adresinize kargolanır. Baskı öncesi kontroller yapılarak onaylandıktan sonra baskı yapılır.
 • Sıvamalı Etiket baskı tasarımınız yoksa tarafımızdan klasör grafik tasarımınız kurumsal kimlik logoda kullandığınız font ailesi hatta içerikle ilgili bir takım değişiklikler zamanla belirginleşir için etap etap çalışır mail atılır. Mail ortamında tarafınıza tasarım alternatifleri belirsiz sayıda atılacak içinden bir tanesi onaylayarak numunesi yapılarak adresinize kargolanır.
 • Sıvamalı Etiket için düşündüğünüz veya örneğini incelediğiniz bir numunenin ölçülerini verin veya 10x5cm ebatı ölçerek anlaşılmayız hızlandırmak için bir adet numune yapın.
 • Sıvamalı Etiket için sıvama kalınlığı merak ediyorsanız bir adet numuneyi pratik olarak katalog kapak kalınlığı = x2 ile üst üste 2 adet kapak katlamanız mevcut kalınlığın artması sipariş sonucudur.

AloMatba.com olarak;

 • AloMatbaa.com olarak siparişlerinizin ödemesi geldikten sonra üretime geçilir.
 • Üretim süresi ödemeden sonra 7 iş gününde üretim kargoya verilir. Onaylanan numuneye uygun olarak on 7 iş gününde üretim gerçekleştirmektir.
 • Sıvamalı Etiket tamamlanan paketler karşı ödemeli olarak anlaşmalı kargo veya ambar teslim edilir.

Sıvamalı Etiket

ücretsiz kargo KARGO
Üçretli
+KDV Hariç
00,00
 

Ürün Özellikleri

   
Baskılı : Baskılı - 4 renk CMYK   Ofset Kesim : Özel Yuvarlak Kesim  
     
Ebat :  
Ebat :  
Baskı :  
Uygulama :  
     

Ürün Fiyatları

 
 

Baskılar ne zaman elimde olur?

 
0-6 İş Günü

Betaylı bilgi

Uzman grafikerlerimiz >tarafından yapılan ücretsiz doküman kontrolü sürecinin daha kısa sürmesi ve baskılarınızn elinize daha hızlı ulaşması için hazır şablonları> kullanabilirsiniz. 

Üretim Süreci

350 Gr. 2 İş Günü
400 Gr. 4 İş Günü

Kargo

İstanbul 1 İş Günü
Tüm Türkiye 1-2 İş Günü

Üretim aşamasını video izleyin

 
 
   
Tasarım Yükleme Süreci:> Tasarımını gönül rahatlığı ile bitirdiğiniz dosyalarınızı, ürün sepetine ekledikten sonra PDF>, PSD>, Aİ>, EPS> fortmalarında sitemize yükleyebilirsiniz. PDF> montaj onayından sonra basacağız.

Standart ürün şablonları

     
Tasarım Yükleme Süreci:> Tasarımını gönül rahatlığı ile bitirdiğiniz dosyalarınızı, ürün sepetine ekledikten sonra PDF>, PSD>, Aİ>, EPS> fortmalarında sitemize yükleyebilirsiniz. PDF> montaj onayından sonra basacağız.
 • illustrator-sablon Adobe Illustrator(ai)
 • pdf-sablon Adobe Acrobat(pdf)
 • illustrator-sablonAdobe Photoshop(psd)

ai format yüklenecek