32.4352
  34.7075
(0536) 6198688
(Hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arası
Cumartesi 09:00 - 12:30 arası) info@alomatba.com
 • İletişim
 • Kroki
 • Hesap Numaralarımız
 • 600 Gr. Sıvamalı+kabartmalı laklı kartvizit
 • 600 Gr. Sıvamalı+kabartmalı laklı kartvizit
Bu Üründe Ücretsiz Tasarım Desteği!
Detaylar
Ücretsiz tasarım desteği konusunda dikkat edilmesi gerekenler:

 • Tasarımda kullanmak istediğiniz renkleri, tüm metinleri tasarım notu kısmına yazmalısınız.
 • Tasarımınızda olmasını istediğiniz tüm içeriklerin (logo, metin, adres, fotoğraf vb.) yerleşim yerlerini açık ve net bir şekilde belirtmeniz tasarım sürecini ve bağlantılı olan sipariş sürecini hızlandıracaktır.
 • Kullanmak istediğiniz logoları ve görselleri pdf formatında gönderin
 • Sipariş ödeme onayı sonrasında, 1 iş günü içerisinde tasarım desteği için dönüş sağlanacaktır. Tarafınızdan talep edilen değişiklikler tasarım sürecini ve siparişin üretime girme sürecini uzatabilir.

Ek destekler

 • Logo Düzenleme
 • Fotoğraflar kaliteli hale getirilir.
 • Fotoğraf veya tarama üzerinden birebir aynı tasarım yapılır. Talebe göre değiştirilir
 • Arama motorlarından görsel indirilir hatta görsel farklılaştırılır..
 • Alternatif tasarım seçeneği aşama aşama geliştikçe özel isteklerle finale getirilir.

600 Gr. Sıvamalı Çift Yüz cmyk baskı mat selefon kabartmalı lak özel kesim 8,3x5,1cm 1000adet  Kartvizit

330gr çift taraf plike çift taraf altın + gümüş baskı Kartvizit albenisi yüksek farkındalık yaratan görüntüsüyle klasik yapıdaki kartvizitlerde ayrıcalıklı göründüğünü söyleyebiliriz. Müşterileriniz bu tarz kartvizit tercihinizi şık bulacak yeniliğe can atan bir trend olduğunu size ve kurumunuza artık değer katacaktır.zz. Markaların modern tasarımlar uygulandığı plastik kartvizitler bunlardan birisidir.

330gr çift taraf plike çift taraf altın + gümüş baskı Kartvizit  de kullanılan 590 gr kağıt sayesinde farkındalık yaratacak, tasarım zevkinizi anlatmanın doğal bir yolu olduğunu göreceksiniz. Ekstra siyah Altın yaldız kartvizit markanızın yenilenmiş şık trendiyle adeta yeniliğe davet ettiğini, coşan rengarenk tarzınızla ilgi odağı olacak zamanla göreceksiniz. Sizin ve zevkinizin özel bir yeri var müşterinizin gözünde. Hatta zaman zaman kartvizitinizi yanınızla ilgiyle inceliyecekler, Altın Yaldız kartvizitiniz uzun süreli ve kalıcı bir numune olarak müşterilerinizin masasında olacak ayrıcalığınızla.

İçe Doğru Ezme Çift Yüz Altın Yaldız Kartvizit  ebatı standart olarak 82x52mm’dir. Düz ve özel kesim olarak iki farklı seçenek mevcut mevcuttur. İçe Doğru Ezme Çift Yüz Altın Yaldız Kartvizit  çoklu renk kullanmak dezavantajdır İçe Doğru Ezme Çift Yüz Altın Yaldız Kartvizit  de tek renk veya çift renk kullanılmasını öneriyoruz bu tarz ayrıcalıklı ve yeniliğin trendi tercihlerde tek yüz baskılı çoklu renklerde canlı renklerin pastel tonlarda kalacağını bilmelisiniz. Tek renk kullanmak riski ötelemektir demektir.İçe Doğru Ezme Çift Yüz Altın Yaldız Kartvizit

600 Gr. Sıvamalı Çift Yüz cmyk baskı mat selefon kabartmalı lak öel kesim 8,3x5,1cm 1000adet  Kartvizit

Dikkat edilecek 5 önemli husus

 1.  İçe Doğru Ezme Çift Yüz Altın Yaldız Kartvizit markanızın adını büyük kullanmalıyız. Adres ve iletişim bilgilerine ihtiyacımız var.
 2. İçe Doğru Ezme Çift Yüz Altın Yaldız Kartvizit çoklu üretim gerçekleştirdiğimiz için büyük tabakalarda kesime yakın bilgileri minimum 5 milim mesafede bırakmalısınız. İçerik bıçağa uzak olmalıdır.
 3. Tek yüz baskı yapılır çift yüz(ön/arka) baskı yapılmaz. Yapılırsa renkler pastel olacak.
 4. Çoklu renk kullanmak isterseniz solgun, pastel renklerde sonuç çıkacaktır.
 5. Özel kesim için köşeleri yuvarlatılmış veya size özel bıçak ekstra maliyet ekstra bıçak çizimi yapılacaktır.

AloMatba.com olarak;

 • Siyah Mat Pvc Altın Varak Yaldızlı Kartvizit bizimle iletişim kurabilir ve kullanılacak bilgilerinizi (logo, resim, mail, iletişim bilgileri) mail ortamında göndermelisiniz.
 • Siyah Mat Pvc Altın Varak Yaldızlı Kartvizit tasarımı hatta baskı aşamasını bir paket olarak kargoya teslim ediyoruz. Ödemesi gerçekleşmiş siparişler maksimum 3 iş gününde kargoya teslim edilir.
 • Siyah Mat Pvc Altın Varak Yaldızlı Kartvizit konusunda üretim yaptırmak istiyorsunuz ancak tasarımlarınız net değil ise; bu noktada bizden fikir desteğinin yanı sıra tasarım hizmeti de alabilirsiniz. Çünkü AloMatba.com olarak konusunda uzman profesyonel bir ekipdir.
 • Eğer tasarımınız mevcut ise dosyanızı bize mail ortamında ulaştırabilir baskı kontrolleri yapar baskı onayı alarak üretim paketinizi kargoya teslim ederiz.

Ürün Özellikleri

Malzeme : 600 Gr. Sıvamalı Çift Yüz cmyk baskı mat selefon kabartmalı lak öel kesim 8,3x5,1cm 1000adet  Kartvizit   Kaplama : Yok  
Renk : Ön Renk 4+0 CMYK   Kesim : Oval Kesim  
     
Ebat :  
Baskı :  

600gr sıvama kartvizitler Baskılar ne zaman elimde olur?

Betaylı bilgi

Uzman grafikerlerimiz >tarafından yapılan ücretsiz doküman kontrolü sürecinin daha kısa sürmesi ve baskılarınızn elinize daha hızlı ulaşması için hazır şablonları> kullanabilirsiniz. 

Üretim Süreci

14 İş Günü

Kargo

İstanbul 1 İş Günü
Tüm Türkiye 1-2 İş Günü

Standart ürün şablonları

 • pdf-sablon Adobe Acrobat(pdf)

PDF: 251601_1-83x51mm-cift-yon-dikey-duz-kesim-pdf şablon indir


PDF: 251601_2-83x51mm-cift-yon-yatay-oval-kesim-pdf şablon indir


Tasarım Yükleme Süreci:> Tasarımını gönül rahatlığı ile bitirdiğiniz dosyalarınızı, ürün sepetine ekledikten sonra PDF>, PSD>, Aİ>, EPS> fortmalarında sitemize yükleyebilirsiniz. PDF> montaj onayından sonra basacağız.

 
*/