32.4352
  34.7075
(0536) 6198688
(Hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arası
Cumartesi 09:00 - 12:30 arası) info@alomatba.com
 • İletişim
 • Kroki
 • Hesap Numaralarımız
 • Şeffaf Buzlu PVC Baskılı Kartvizit
 • Şeffaf Buzlu PVC Baskılı Kartvizit
 • Şeffaf Buzlu PVC Baskılı Kartvizit
 • Şeffaf Buzlu PVC Baskılı Kartvizit
Bu Üründe Ücretsiz Tasarım Desteği!
Detaylar
Ücretsiz tasarım desteği konusunda dikkat edilmesi gerekenler:

 • Tasarımda kullanmak istediğiniz renkleri, tüm metinleri tasarım notu kısmına yazmalısınız.
 • Tasarımınızda olmasını istediğiniz tüm içeriklerin (logo, metin, adres, fotoğraf vb.) yerleşim yerlerini açık ve net bir şekilde belirtmeniz tasarım sürecini ve bağlantılı olan sipariş sürecini hızlandıracaktır.
 • Kullanmak istediğiniz logoları ve görselleri pdf formatında gönderin
 • Sipariş ödeme onayı sonrasında, 1 iş günü içerisinde tasarım desteği için dönüş sağlanacaktır. Tarafınızdan talep edilen değişiklikler tasarım sürecini ve siparişin üretime girme sürecini uzatabilir.

Ek destekler

 • Logo Düzenleme
 • Fotoğraflar kaliteli hale getirilir.
 • Fotoğraf veya tarama üzerinden birebir aynı tasarım yapılır. Talebe göre değiştirilir
 • Arama motorlarından görsel indirilir hatta görsel farklılaştırılır..
 • Alternatif tasarım seçeneği aşama aşama geliştikçe özel isteklerle finale getirilir.

Şeffaf Buzlu PVC kartvizit tasarım ve baskısı

İş toplantı ve görüşmelerde müşteriler sizin ve kurumunuzun hakkında pratik bilgi vererek anlaşılmanızı hızlandırır. Şefaff buzlu PVC kartvizitler bu anlamda somut örnek olmasından kaynaklı size ait estetiğinizi yansıtacaktır. Altın Yaldız kartvizitler karakterinizin sembolüdür, kaliteyi hissettiren tarzlar kalıcı iletişimde önemi büyüktür. Estetik açıdan Şefaff buzlu PVC kartvizitlerde farkındalık yaratan ve talep gören kartvizitlerdir.Şefaff buzlu PVC KARTVİZİTLER sizin ve tasarımcının zevkine göre farklılık gösterir. Kartvizitler için bizim standart ölçümüz 82x52mm ebatındadır. Altın Yaldız kartvizitler için şablon indir bölümünden grafik şablon örneğine ulaşabilirsiniz.

Kartvizit tasarım aşamasında altın yaldız Baskılı şeffaf buzlu cam alanı belirtmeniz hatta bunun için  uygulama örneklerini incelemeniz gerekecektir. Bu linke tıklayarak kartvizit örneklerini inceleyin Şefaff buzlu cam baskılı Altın yaldız tasarım için size ilham verecek alternatiflere göz atmanız fikirlerinizin pekiştirecek tercihinizi netleştirecek. Bu aşamayı pratik olarak şöyle belirtelim. Bir film yardımı ile uygulanacak kartvizitin üzerindeki yaldız alan “siyah renk ile doldurun” yaldız yapılacaktır not ekleyin. Yaldız yapılacak alanlar tercihinize göre farklılık gösterebilir, Logo, karakter, adres kısmın ekstra siyah renk olarak “yaldız uygulama yapılacağını belirtmeniz yeterlidir.  

Kartvizitte renklerin uyumu önemli bir tercihdir, canlı renklerin yanında sade olmasını da tercih edebilirsiniz. Mutlaka öncesinde benzer bir tercihin pratiğini yapmış olmalısınız. Sağlık sektöründeyseniz beyaz ton ağırlıklı dürüstlüğün ifadesi, finans piyasasında mavi ton güven ifadesi, büyümek, gelişmek anlamında yeşil tonları kullanmanız müşterilerinizin gözünde hoş görülecektir.

İletişim bilgilerinde altın yaldız basılmak isterseniz kullanılacak adres ve tel vb bilgileri bold font tercih etmek zorundasınız. İnce font türlerinde yaldız uygulama sağlıklı sonuç vermiyor. Firmada görevinizi mobil normal telefonlarınızın yanı sıra iletişim için twitter ve facebook bilgilerini eklemeniz güvenilirliğinizi artıran unsurlar arasındadır.

Altın Yaldız kartvizit örnekleri

Altın Yaldız kartvizit baskı fiyatları

Altın Yaldız kartvizit baskı avantajları

Altın Yaldız kartvizit baskı merkezleri

Altın Yaldız kartvizit baskı bıçağı indir

 

Şeffaf Buzlu PVC kartvizit dikkat edilecek 5 önemli detay

 • Kartvizitle altın yaldız yapılacak alanın belirtilmelisiniz, grafiker yaldız uygulanacak kısmı siyah alanla doldurmalı “gümüş yaldız yapılacaktır” diye not eklemeli.

 • Gümüş Yaldız rulo gümüş film olduğu için kağıt tabakanın(45x64cm 50x70 cm veya 70x100 cm) üzerine pedal ile özel bıçakla uygulanır. Bu nedenle film kalınlığı ve inceliğine belirten bir kılavuzdur. iş sirkülasyonu da olasılıkları düşünerek zarar görmemesi için adres iletişim bilgileri isim soyisim ünvan marka firma logosu ve alt logolar Eğer yaldız film uygulanacaksa Bold font kullanılmalı ve 0.03 taşıma vermelisiniz.

 • Altın Yaldız kartvizitinize estetik katkısı olan uygulamadır. Simli Altın Yaldız özel dokulu Altın Yaldız ve benzeri uygulamaları vardır fiyat farkıyla üretiriz.
 • Altın Yaldız her kağıt gramaja uygulamıyoruz 200 gram 300 gram 500 gram 600 gram ve 700 gram gibi büyük gramajlarda öneriyoruz.
 • Altın Yaldız uygulama alanı kartvizitler için 82x52mm’dir. Bu alanının kesim çizgisinin içerisinde kalması, Şeffaf buzlu camlı Altın Yaldız kartvizit alanların kesime yakın olmaması gerekmektedir.

AloMatba.com olarak;

 • Şeffaf buzlu camlı Altın Yaldız kartvizit hatta baskı aşamasını bir paket hizmet veriyoruz. Ödemesi gerçekleşmiş siparişleriniz maksimum 3 iş gününde kargoya teslim edilir.

 • Şeffaf buzlu camlı Altın Yaldız kartvizit  konusunda üretim yaptırmak istiyorsunuz ancak tasarımlarınızı netleştirmediyseniz bizden bu konuda tasarım ve fikir desteği alabilirsiniz. Çünkü AloMatba.com olarak uzman profesyonel bir ekibiz.

 • Eğer tasarımınız mevcut ise dosyanızı bize mail ortamında ulaştırabilir baskı kontrolleri yaparak tasarım eksiklerinizi bitirir baskı için onay alır üretim paketinizi kargoya veririz.
 • Şeffaf buzlu camlı Altın Yaldız kartvizit  için bizimle iletişim kurabilir ve kullanılacak bilgilerinizi (logo, resim, mail, iletişim bilgileri) mail ortamında göndermelisiniz

 

Ürün Özellikleri

   
Kağıt : 0,500 Mic. Şeffaf Buzlu PVC - CMYK + Beyaz Baskı
Kabartma Lak - Oval kesim - Altın varak uygulama -
 8,5x5,0 cm 500 adet
  Kaplama : Yok  
Renk : CMYK + Beyaz Baskı   Kesim : Düz Kesim  
     
Ebat :  
Baskı :  
     

Ürün Fiyatları

 

Baskılar ne zaman elimde olur?

 

Betaylı bilgi

Uzman grafikerlerimiz >tarafından yapılan ücretsiz doküman kontrolü sürecinin daha kısa sürmesi ve baskılarınızn elinize daha hızlı ulaşması için hazır şablonları> kullanabilirsiniz. 

Üretim Süreci

17 İş Günü

Kargo

İstanbul 1 İş Günü
Tüm Türkiye 1-2 İş Günü

Üretim aşamasını video izleyin

 
 
   
Tasarım Yükleme Süreci:> Tasarımını gönül rahatlığı ile bitirdiğiniz dosyalarınızı, ürün sepetine ekledikten sonra PDF>, PSD>, Aİ>, EPS> fortmalarında sitemize yükleyebilirsiniz. PDF> montaj onayından sonra basacağız.
*/