32.4352
  34.7075
(0536) 6198688
(Hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arası
Cumartesi 09:00 - 12:30 arası) info@alomatba.com
 • İletişim
 • Kroki
 • Hesap Numaralarımız
 • A3 Broşür
 • A3 Broşür
Bu Üründe Ücretsiz Tasarım Desteği!
Detaylar
Ücretsiz tasarım desteği konusunda dikkat edilmesi gerekenler:

 • Tasarımda kullanmak istediğiniz renkleri, tüm metinleri tasarım notu kısmına yazmalısınız.
 • Tasarımınızda olmasını istediğiniz tüm içeriklerin (logo, metin, adres, fotoğraf vb.) yerleşim yerlerini açık ve net bir şekilde belirtmeniz tasarım sürecini ve bağlantılı olan sipariş sürecini hızlandıracaktır.
 • Kullanmak istediğiniz logoları ve görselleri pdf formatında gönderin
 • Sipariş ödeme onayı sonrasında, 1 iş günü içerisinde tasarım desteği için dönüş sağlanacaktır. Tarafınızdan talep edilen değişiklikler tasarım sürecini ve siparişin üretime girme sürecini uzatabilir.

Ek destekler

 • Logo Düzenleme
 • Fotoğraflar kaliteli hale getirilir.
 • Fotoğraf veya tarama üzerinden birebir aynı tasarım yapılır. Talebe göre değiştirilir
 • Arama motorlarından görsel indirilir hatta görsel farklılaştırılır..
 • Alternatif tasarım seçeneği aşama aşama geliştikçe özel isteklerle finale getirilir.
9,5x20 cm (A7)
9,5x20 cm (A7)
9,5x20 cm (A7)
9,5x20 cm (A7)
14x20 cm (A5)
15x21 cm (PRO A5)

115 Gram Broşür Fiyatları


130 Gram Broşür Fiyatları

ücretsiz kargo KARGO
Bedava
+KDV Hariç
00,00
 

A3 Tek kırımlı broşür hakkında

Broşür üretimde tasarım ve baskı olmak üzere iki farklı hizmet sunuyoruz. Basılmış A3 tek kırımlı broşür paketinizi kargoya karşı ödemeli olarak veriyoruz. Tasarım hazır ise aynı günde, tasarım yok ise; grafik tasarım çizim ve onay süreci size bağlıdır ve sonrasında basım 3 gün sonunda kargoya verilir. A3, A4, A5, A6 boyutlarda ve özel boyutlarda üretim gerçekleştiririz. Detaylı 115gr kuşe veya 130 gr kuşe kağıtlar içiin Fiyatlar için linke tıklayın...

Broşür kağıt seçimi ince mi kalın mı olmalı?

135gr normal A3 tek kırımlı broşür için: ideal olan kağıt gramajıdır. Kağıt fiyatında usdtry ve eurtry kuruna bağlı değişiklik gösterir.
135gr in üzerinde 250gr hatta 350gr kadar kalın A3 tek kırımlı broşür için: Kalın gramajlı broşürler baskı adedi ve sayfa, yaprak sayısı az ürünler için öneririz. Hedef müşterileriniz için kalite düzeyde ve satış oranı yüksek olan plan uygulanır. Tercih sizin...
135gr altında 90gr kalınlığında A3 tek kırımlı broşür için: Baskı traji yüksek, sayfa sayısı çok broşürler için gereklir. Önerimiz Ekonomik satın alma için birim fiyat maliyeti düşürmektir. Adedi yükselterek baskı maliyet birim fiyatını aşağı seviyeye çekmektir. 

A3 tek kırımlı broşür baskıların korunması, uzun süre renklerde solma olmaması mat veya parlak selefon kaplama (koruyucu) atarız. Basılmış broşürlerinize kesimden sonra katlama noktalarını kontrol ederek tek kırım ile katlarız.

Tek kırım katlama nedir? Kullanımı pratiklik sağlayan önemli bir aşamadır. Bazen yaratıcı tasarımcılar tarafından düşünülmüş, bazen ise sizin tarafından benzerini incelenerek düşündüğünüz, broşür tasarımları için özel kesimli broşürler ayrıcalıklı ve estetik görünür

Tek kırım broşürde ek uygulamalardan bazıları nedir?

Broşürlerde müşterileriniz için kampanya indirim bileti vermeyi düşünün!

Pilyaj yapılarak kampanya “3 alan bir bedava” kupon promosyon ödül müşterinizde kalacak kampanya promosyon eki ile pilyaj yaparız. promosyon hediye bileti eki müşterilerilere dağıtırak kampanyadan yararlanma fırsatı ile dönüşümlü müşteri sağlarsınız.

Broşür Baskı için Kağıt Seçimi

 • Broşür baskında kaliteli avrupa kağıt veya fantezi kağıt seçimi ekonomik bir tercihdir.
 • Özel dokulu kağıtŞeftaliye dokunmuş” hissi veren 1.hamur kağıttır.
 • Amerikan veya Japon Bristol kağıt ise: Mat, sert kalın bir kağıttır. Mat kuşeden %25 daha pahalıdır.
 • Mat ve Parlak Kuşe ise: Standart kağıt seçimidir, tercih avrupa markalı concort öneririz.
 • Tırtıklı dokulu fantezi kağıt özel dokuludur.
 • Broşürler için özel ağaç dokulu vb dokulu kağıtlar maliyetli olup stokda sorgulanarak tercih edilir.

A3 tek kırımlı broşürde dikkat edilecek hususlar

 1. Tek kırım A3 broşür dağıtılacak alanlarda hareketli ortamlarda anında çöp kutusuna giderceğini düşünmelisiniz. Hedef kitlenize 3, 7 saniyelik zamanda anlattınız anlattınız.
 2. Tek kırım A3 broşür üzerine kullanılan tanıtım bilgiler dikkat çekici akılda kalıcı fırsat odaklı olmalıdır. Avantaj fırsatları patlangaç grafiklerle ifade edeceğiz
 3. Müşterileriniz standart alışıldık rakiplerinizi bırakıp sizden neden alışveriş yapmalı? Hizmetin gücünü net ve sade anlatmak gerekli. Aldıkları hizmetin dışında sizinle iletişim kurma zorunluluğunu bu fırsat ve avantajlar uygun fiyat politikası iletişim kurmalı.
 4. Yapışkanlı el ilanı da kullanmak istediğiniz bilgiler akılda kalan kısımlar olacağından iletmek istediğiniz mesajı A3 broşür ile ifade edin.
 5. Sloganınız şık bir atasöz, espirili bir slogana dönüştürmeniz nokta atışı tanıtım demektir.

AloMatba.com olarak;

 • A3 tek kırımlı broşür üretimi ve tasarımı hatta baskı aşamasını bir paket hizmet olarak vermekteyiz ödemesi gerçekleşmiş siparişler maksimum 5 iş gününde kargoya teslim edilir.
 • A3 tek kırımlı broşür konusunda üretim yaptırmak istiyorsunuz ancak tasarımları netleştirmediyseniz bizden bu konuda tasarım ve fikir desteği alabilirsiniz. Çünkü AloMatba.com olarak uzman profesyonel bir ekipdir.
 • Eğer tasarımınız mevcut ise dosyanızı bize mail ortamında ulaştırabilir baskı öncesi kontroller yapılarak baskı için onay alınır üretim paketinizi kargoya veririz.
 • A3 tek kırımlı broşür hakkında bilgi için iletişim kurabilir ve iletişim bilgilerinizi bize mail ile gönderin.

A3 Broşür video izle

Ürün Özellikleri

   
Baskılı : Baskılı - 4 renk CMYK   Ofset Kesim : Düz Kesim  
     
Ebat :  
Kağıt : 130 gr ve 115 gr kuşe  
Baskı :  
Uygulama : Selefon Kaplama + maliyet için  whatsapp veya iletişim formunu kullanın.
 
 
     

Baskılar ne zaman elimde olur?

 
0-2 İş Günü

Betaylı bilgi

Uzman grafikerlerimiz >tarafından yapılan ücretsiz doküman kontrolü sürecinin daha kısa sürmesi ve baskılarınızn elinize daha hızlı ulaşması için hazır şablonları> kullanabilirsiniz. 

Üretim Süreci

400 Gr. 4 İş Günü

Kargo

İstanbul 1 İş Günü
Tüm Türkiye 1-2 İş Günü

Üretim aşamasını video izleyin

 
*/