32.4352
  34.7075
(0536) 6198688
(Hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arası
Cumartesi 09:00 - 12:30 arası) info@alomatba.com
 • İletişim
 • Kroki
 • Hesap Numaralarımız
 • Yapişkanlı El İlanı
Bu Üründe Ücretsiz Tasarım Desteği!
Detaylar
Ücretsiz tasarım desteği konusunda dikkat edilmesi gerekenler:

 • Tasarımda kullanmak istediğiniz renkleri, tüm metinleri tasarım notu kısmına yazmalısınız.
 • Tasarımınızda olmasını istediğiniz tüm içeriklerin (logo, metin, adres, fotoğraf vb.) yerleşim yerlerini açık ve net bir şekilde belirtmeniz tasarım sürecini ve bağlantılı olan sipariş sürecini hızlandıracaktır.
 • Kullanmak istediğiniz logoları ve görselleri pdf formatında gönderin
 • Sipariş ödeme onayı sonrasında, 1 iş günü içerisinde tasarım desteği için dönüş sağlanacaktır. Tarafınızdan talep edilen değişiklikler tasarım sürecini ve siparişin üretime girme sürecini uzatabilir.

Ek destekler

 • Logo Düzenleme
 • Fotoğraflar kaliteli hale getirilir.
 • Fotoğraf veya tarama üzerinden birebir aynı tasarım yapılır. Talebe göre değiştirilir
 • Arama motorlarından görsel indirilir hatta görsel farklılaştırılır..
 • Alternatif tasarım seçeneği aşama aşama geliştikçe özel isteklerle finale getirilir.
8,3x5,1 cm
8,3x5,1 cm
53x83
A5
A4
A3

Çıkartma Etiket

ücretsiz kargo KARGO
Bedava
+KDV Hariç
00,00
 

Baskılı yapışkanlı el ilanı

Yapışkanlı el ilanı uygulama sahasında projenizin künyesine isminizi yazmak gibidir.
Bize faaliyet alanınızla ilgili stickerla yapışkanlı el ilanı yaptırmanız sonuçlanan projenizin köşesine yapışkanlı stickerli el ilanını yapıştırmanız kalıcılık anlamında başarılı bir iletişim ve tanıtım sağlayacaktır. Yapışkanlı baskılı el ilanı tasarım konusunda siz daha iddialı ve başarılı sonuçlar çıkarabilirsiniz. Yapışkanlı el ilanlı buzdolabı kapısına magnet örneğinde olduğu gibi, mutfağı giriş kapılarına, mutfak dolap kapakları ve pencerelere, banyonuza, çalışma odanıza hatta yatak odanıza, işyerinizde çalışma masanıza ve bu denli önemli bir destek biriminin el ilanını iletişim kurma amaçlı yapıştırmanız ihtiyaç anında hatırlamanız işlevseldir.   

Yapışkanlı el ilanları kullanım mecraları duvar üzerine, işlek caddelerde kaldırımların üzerine büyük boy binaların camlarına, fuarlar, etkinlikler, sponsorluk için asılan yapışkanlı el ilanları oldukça kullanımı yaygındır. Online olarak sipariş vereceğiniz AloMatbaa.com sipariş vermek istediğiniz Yapışkanlı baskılı el ilanları A5, A4 boyutunda hatta 50x70cm ve 70x100cm ebatlarında yaptırabilirsiniz. 
 
AloMatba.com son teknoloji baskı sistemleriyle hizmet verdiğimiz sticker yapışkanlı baskılı el ilanı ve sticker broşür siparişler rahatlıkla verebilir, tasarımlarınızı yaptırabilir, düşündüğünüz dizayn örneklerini uygulatarak bastırabilirsiniz.

Yapışkanlı stickerli el ilanı fiyatları

Yapışkanlı çıkartma etiket güncel fiyatları incele

Magnet güncel fiyataları inceleyin

Yapışkanlı sucuk etiket fiyatları inceleyin

Yapışkanlı el ilanı dikkat edilecek hususlar

 1. Yapışkanlı el ilanı yapışacak alan müsaitse 3 metreden veya 4 metreden rahatlıkla okunup anlaşılabilen büyüklükte olmalıdır.
 2. Yapışkanlı el ilanlarını yapıştırma mahallinden doğacak olası riskleri düşünerek mekan sahibinden izin almanızı öneririz.
 3. Üzerine kullanılan tanıtım bilgiler dikkat çekici akılda kalıcı fırsat odaklı olmalıdır.
 4. Müşterileriniz standart alışıldık rakiplerinizi bırakıp sizden neden alışveriş yapmalı? Bunu sormalısınız. Cevabınız hedefine faaliyetler koymalı. Aldıkları hizmetin dışında sizinle iletişim kurma zorunluluğunu bunu fırsat haline getirmelisiniz. 
 5. Yapışkanlı el ilanı da kullanmak istediğiniz bilgiler en fazla akılda kalan kısımlar olacağından iletmek istediğiniz mesajı tekcümleyle şık söz, espirili slogana dönüştürmeniz nokta atışı sonuç.

AloMatba.com olarak;

 • Stickerli el ilanı üretimi ve tasarımı hatta baskı aşamasını bir paket hizmet vermekteyiz. Ödemesi gerçekleşmiş siparişler maksimum 5 iş gününde kargoya teslim edilir.
 • Yapışkanlı el ilanı konusunda üretim yaptırmak istiyorsunuz ancak tasarımlarınızı netleştirmediniz bizden bu konuda tasarım ve fikir desteği alabilirsiniz. Çünkü AloMatba.com olarak uzman profesyonel bir ekipdir.
 • Eğer tasarımınız mevcut ise dosyanızı bize mail ortamında ulaştırabilir baskı önesi kontrolleri yaparak tasarımınızı tamamlar, baskı için eksiklerinizi gidererek üretim paketinizi kargoya veririz.
 • Yapışkanlı el ilanı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yapişkanlı El İlanı video izle

Ürün Özellikleri

Baskılı : Baskılı - 4 renk CMYK   Paketleme : Özel Kesim  
     
Ebat : A4-A5-A3 ebatlar  
Ebat :  
Baskı :  
Uygulama :  
     

Baskılar ne zaman elimde olur?

4 İş Günü

Betaylı bilgi

Uzman grafikerlerimiz >tarafından yapılan ücretsiz doküman kontrolü sürecinin daha kısa sürmesi ve baskılarınızn elinize daha hızlı ulaşması için hazır şablonları> kullanabilirsiniz. 

Üretim Süreci

5 İş Günü

Kargo

İstanbul 1 İş Günü
Tüm Türkiye 1-2 İş Günü
*/