(0536) 6198688
(Hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arası
Cumartesi 09:00 - 12:30 arası) info@alomatba.com
  18.5973
  19.5866
 • Yapişkanlı El İlanı

Yapışkanlı Stickerlı El ilanı hakkında

Yapışkanlı el ilanı uygulama sahasında projenizin künyesine isminizi yazmak gibidir.
Bize faaliyet alanınızla ilgili stickerla el ilanı yaptırmanız sonuçlanan projenizin köşesine yapışkanlı stickerli el ilanını yapıştırmanız kalıcılık anlamında başarılı bir iletişim ve tanıtım sağlayacaktır. Stickerlı el ilanı tasarım konusunda siz daha iddialı ve başarılı sonuçlar çıkarabilirsiniz. Yapışkanlı el ilanlı buzdolabı kapısına, mutfağı giriş kapılarına, mutfak dolap kapakları ve pencerelere, banyonuza, çalışma odanıza hatta yatak odanıza, işyerinizde çalışma masanıza ve bu denli önemli bir destek biriminin el ilanını iletişim kurma amaçlı yapıştırmanız ayrıcalıklı tasarım görselliyle ihtiyaç anında hatırlamanız anlık iletişim için işlevseldir.   

Yapışkanlı el ilanları kullanım mecraları duvar üzerine, işlek caddelerde kaldırımların üzerine büyük boy binaların camlarına, fuarlar, etkinlikler, sponsorluk için asılan yapışkanlı el ilanları oldukça kullanımı yaygındır. Online olarak sipariş vereceğiniz AloMatbaa.com sipariş vermek istediğiniz sticker el ilanları A5, A4 boyutunda hatta 50x70cm ve 70x100cm ebatlarında yaptırabilirsiniz. Yapılan üretim aynı gün içinde kargoya verilir.
 
AloMatba.com son teknoloji baskı sistemleriyle hizmet verdiğimiz sticker el ilanı ve sticker broşür siparişler rahatlıkla verebilir, tasarımlarınızı yaptırabilir, düşündüğünüz dizayn örneklerini uygulatarak bastırabilirsiniz.

Yapışkanlı stickerli el ilanı örnekleri
Yapışkanlı stickerli el ilanı fiyatları
Yapışkanlı stickerli el ilanı avantajları
Yapışkanlı stickerli üretim merkezleri
Yapışkanlı stickerli el ilanı bıçağı indir

Yapışkanlı el ilanı dikkat edilecek hususlar

 1. Yapışkanlı el ilanı yapışacak alan müsaitse 3 metreden veya 4 metreden rahatlıkla okunup anlaşılabilen büyüklükte olmalıdır.
 2. Yapışkanlı el ilanlarını yapıştırma mahallinden doğacak olası riskleri düşünerek mekan sahibinden izin almanızı öneririz.
 3. Üzerine kullanılan tanıtım bilgiler dikkat çekici akılda kalıcı fırsat odaklı olmalıdır.
 4. Müşterileriniz standart alışıldık rakiplerinizi bırakıp sizden neden alışveriş yapmalı? Bunu sormalısınız . Mantıklı cevabınız olmalı ve hedefine faaliyet ve kurumunuzu koymalısınız. Aldıkları hizmetin dışında sizinle iletişim kurma zorunluluğunu bu fırsat ve avantajlar sayesinde sağlamalı uygun fiyat politikası kolay ve avantajlı hizmet için sizinle iletişim kurmalı. Avantaj fırsatları patlangaç grafiklerle ifade edeceğiz.
 5. Yapışkanlı el ilanı da kullanmak istediğiniz bilgiler en fazla akılda kalan kısımlar olacağından iletmek istediğiniz mesajı bir cümleyle şık bir söz, espirili bir slogana dönüştürmeniz nokta atışı tanıtım özetiniz olacaktır.

AloMatba.com olarak;

 • Stickerli el ilanı üretimi ve tasarımı hatta baskı aşamasını bir paket hizmet vermekteyiz. Ödemesi gerçekleşmiş siparişler maksimum 5 iş gününde kargoya teslim edilir.
 • Yapışkanlı el ilanı konusunda üretim yaptırmak istiyorsunuz ancak tasarımlarınızı netleştirmediniz bizden bu konuda tasarım ve fikir desteği alabilirsiniz. Çünkü AloMatba.com olarak uzman profesyonel bir ekipdir.
 • Eğer tasarımınız mevcut ise dosyanızı bize mail ortamında ulaştırabilir baskı önesi kontrolleri yaparak tasarımınızı tamamlar, baskı için eksiklerinizi gidererek üretim paketinizi kargoya veririz.
 • Yapışkanlı el ilanı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yapişkanlı El İlanı

ücretsiz kargo KARGO
Üçretli
+KDV Hariç
00,00
 

Ürün Özellikleri

   
Baskılı : Baskılı - 4 renk CMYK   Ofset Kesim : Özel Kesim  
     
Ebat :  
Ebat :  
Baskı :  
Uygulama :  
     

Ürün Fiyatları

 
Fiyatlar Yükleniyor...

Baskılar ne zaman elimde olur?

 
0-1 İş Günü

Betaylı bilgi

Uzman grafikerlerimiz >tarafından yapılan ücretsiz doküman kontrolü sürecinin daha kısa sürmesi ve baskılarınızn elinize daha hızlı ulaşması için hazır şablonları> kullanabilirsiniz. 

Üretim Süreci

350 Gr. 4 İş Günü
400 Gr. 4 İş Günü

Kargo

İstanbul 1 İş Günü
Tüm Türkiye 1-2 İş Günü

Üretim aşamasını video izleyin

 
 
   
Tasarım Yükleme Süreci:> Tasarımını gönül rahatlığı ile bitirdiğiniz dosyalarınızı, ürün sepetine ekledikten sonra PDF>, PSD>, Aİ>, EPS> fortmalarında sitemize yükleyebilirsiniz. PDF> montaj onayından sonra basacağız.

Standart ürün şablonları

     
Tasarım Yükleme Süreci:> Tasarımını gönül rahatlığı ile bitirdiğiniz dosyalarınızı, ürün sepetine ekledikten sonra PDF>, PSD>, Aİ>, EPS> fortmalarında sitemize yükleyebilirsiniz. PDF> montaj onayından sonra basacağız.
 • illustrator-sablon Adobe Illustrator(ai)
 • pdf-sablon Adobe Acrobat(pdf)
 • illustrator-sablonAdobe Photoshop(psd)

ai format yüklenecek