(0536) 6198688
(Hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arası
Cumartesi 09:00 - 12:30 arası) info@alomatba.com
  18.5973
  19.5866
 • Kapı Kolu El İlanı
 • Kapı Kolu El İlanı

Kapı kolu el ilanı hakkında

Kapı arkası ilanı nokta atışı isabetli iletişim gereklidir. Kapı arkası el ilanları müşterilerimize ulaştırmak ve onları birebir tanıtım yapmak istenilen isabetli tanıtım için önerilebiliriz. Çok noktaya hatta zamansız yapılan el ilanı tanımların %50 çöp kutularına atılıyor.

Tanıtımların reddedilmek ihtimaliyle müşteri hedef kitlenizin adres kapı kollarını kalıcı olarak el ilanı bırakmanız, 10 -15 saniyelik ellerine ulaşmasını sağlıyacaktır. Bu anlamda kapı arkası el ilanları standart el ilanlardan daha avantajlıdır. Bu aşamadan sonra tanıtımını yaptığınız ürün hizmet veya her neyse ihtiyaç listesinde öncelikler arasında olabilirsiniz. Hatta acilen arananlardan birisi olacak çoğu zaman satışla sonuçlanaktır. 

Kapı arkası el ilanı maliyetleri ise; standart maliyet ilanlarından yüksek olup değişken olarak özel kesim eklenmiştir. Biz her tanıtım için bütçeniz yeterli ise; kapı arkası el ilanını öneririz. Standart kağıda basılmış el ilanları %50 çöp sepetlerine girdiğini biliyorsunuz. Bu oranın büyük bir bölümü kalıcı ve nokta atışı tanıtım yapılmamasından kaynaklı olduğunu, kapı arkası el ilanı ise; noktaya tanıtım yapılmış olup magnet yapıştırmalı el ilanı gibi, kapı kolu el ilanı, kalıcı olarak yerleşmiş avantajlı iletişim araclarıdır.

Kapı kolu el ilanı örnekleri

Kapı kolu el ilanı fiyatları

Kapı kolu el ilanı avantajları

kapı kolu üretim merkezleri

kapı kolu el ilanı bıçağı indir

Kapı arkası el ilanı dikkat edilecek hususlar

1.     Kapı arkası el ilanı elden ele dolaşan saklanabilen boyutta olmalıdır.

2.     Üzerine kullanılan bilgiler dikkat çekici akılda kalıcı fırsat avantajlı olmalıdır.

 1. Müşterileriniz standart alışıldık rakiplerinizi bırakıp sizden neden alışveriş yapmalı? Bunu sormalısınız. Aldıkları hizmetin dışında sizinle iletişim kurma zorunluluğunu bu fırsat ve avantajlar sayesinde sağlamalı uygun fiyat politikası fazla hizmeti olan daha olursa sizinle iletişim kuracağını unutmamalısınız bu avantaj fırsatları patlangaç şeklinde ifade etmeniz gerekecektir.
 2. Kapı kolu el ilanı örnekleri ne yandex.com, google.com dan inceleyebilirsiniz çıkan sonuçlar örnekleri size bir takım bilgiler verebilir.
 3. Kapı kolu el ilanı da kullanmak istediğiniz bilgiler en fazla akılda kalan kısımlar olacağından iletmek istediğiniz mesajı bir cümleyle slogana dönüştürme avantajlı tanıtım olacaktır.

AloMatba.com olarak;

 1. Kapı arkası el ilanı üretimi ve tasarımı hatta baskı aşamasını bir paket hizmet olarak vermekteyiz ödemesi gerçekleşmiş siparişler maksimum 5 iş gününde kargoya teslim edilir.
 2. Kapı arkası el ilanı konusunda üretim yaptırmak istiyorsunuz ancak tasarımlarında kararsızsanız bizden konuda tasarım veya tasarımı kendiniz yapıyorsanız fikir desteği alabilirsiniz. Çünkü AloMatba.com olarak uzman profesyonel bir ekibiz.
 3. Eğer tasarımınız mevcut ise; dosyanızı bize mail ortamında ulaştırabilir baskı aşaması kontrolleri yaparak tasarımınızı tamamlar, baskı için eksiklerinizi gidererek üretim paketinizi kargoya verebiliriz.
 4. Kapı kolu el ilanı hakkında bilgi için iletişim kurabiilirsiniz.

Kapı Kolu El İlanı

ücretsiz kargo KARGO
Üçretli
+KDV Hariç
00,00
 

Ürün Özellikleri

   
Baskılı : Baskılı - 4 renk CMYK   Ofset Kesim : Özel Kesim  
     
Ebat :  
Ebat :  
Baskı :  
Uygulama :  
     

Ürün Fiyatları

 
270

Baskılar ne zaman elimde olur?

 
0-5 İş Günü

Betaylı bilgi

Uzman grafikerlerimiz >tarafından yapılan ücretsiz doküman kontrolü sürecinin daha kısa sürmesi ve baskılarınızn elinize daha hızlı ulaşması için hazır şablonları> kullanabilirsiniz. 

Üretim Süreci

350 Gr. 4 İş Günü
400 Gr. 4 İş Günü

Kargo

İstanbul 1 İş Günü
Tüm Türkiye 1-2 İş Günü

Üretim aşamasını video izleyin

 
 
   
Tasarım Yükleme Süreci:> Tasarımını gönül rahatlığı ile bitirdiğiniz dosyalarınızı, ürün sepetine ekledikten sonra PDF>, PSD>, Aİ>, EPS> fortmalarında sitemize yükleyebilirsiniz. PDF> montaj onayından sonra basacağız.

Standart ürün şablonları

     
Tasarım Yükleme Süreci:> Tasarımını gönül rahatlığı ile bitirdiğiniz dosyalarınızı, ürün sepetine ekledikten sonra PDF>, PSD>, Aİ>, EPS> fortmalarında sitemize yükleyebilirsiniz. PDF> montaj onayından sonra basacağız.
 • illustrator-sablon Adobe Illustrator(ai)
 • pdf-sablon Adobe Acrobat(pdf)
 • illustrator-sablonAdobe Photoshop(psd)

ai format yüklenecek