32.4352
  34.7075
(0536) 6198688
(Hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arası
Cumartesi 09:00 - 12:30 arası) info@alomatba.com
 • İletişim
 • Kroki
 • Hesap Numaralarımız
 • Kapı Kolu El İlanı
 • Kapı Kolu El İlanı
 • Kapı Kolu El İlanı
 • Kapı Kolu El İlanı
Bu Üründe Ücretsiz Tasarım Desteği!
Detaylar
Ücretsiz tasarım desteği konusunda dikkat edilmesi gerekenler:

 • Tasarımda kullanmak istediğiniz renkleri, tüm metinleri tasarım notu kısmına yazmalısınız.
 • Tasarımınızda olmasını istediğiniz tüm içeriklerin (logo, metin, adres, fotoğraf vb.) yerleşim yerlerini açık ve net bir şekilde belirtmeniz tasarım sürecini ve bağlantılı olan sipariş sürecini hızlandıracaktır.
 • Kullanmak istediğiniz logoları ve görselleri pdf formatında gönderin
 • Sipariş ödeme onayı sonrasında, 1 iş günü içerisinde tasarım desteği için dönüş sağlanacaktır. Tarafınızdan talep edilen değişiklikler tasarım sürecini ve siparişin üretime girme sürecini uzatabilir.

Ek destekler

 • Logo Düzenleme
 • Fotoğraflar kaliteli hale getirilir.
 • Fotoğraf veya tarama üzerinden birebir aynı tasarım yapılır. Talebe göre değiştirilir
 • Arama motorlarından görsel indirilir hatta görsel farklılaştırılır..
 • Alternatif tasarım seçeneği aşama aşama geliştikçe özel isteklerle finale getirilir.

Kapı kolu el ilanı Baskı Fiyatlar

Kapı arkası ilanı nokta atışı isabetli iletişim gereklidir. Kapı arkası el ilanları müşterilerimize ulaştırmak ve onları birebir tanıtım yapmak istenilen isabetli tanıtım için önerilebiliriz. Çok noktaya hatta zamansız yapılan el ilanı tanımların %50 çöp kutularına atılıyor.

Tanıtımların reddedilmek ihtimaliyle müşteri hedef kitlenizin adres kapı kollarını kalıcı olarak el ilanı bırakmanız, 10 -15 saniyelik ellerine ulaşmasını sağlıyacaktır. Bu anlamda kapı arkası el ilanları standart el ilanlardan daha avantajlıdır. Bu aşamadan sonra tanıtımını yaptığınız ürün hizmet veya her neyse ihtiyaç listesinde öncelikler arasında olabilirsiniz. Hatta acilen arananlardan birisi olacak çoğu zaman satışla sonuçlanaktır. 

Kapı arkası el ilanı maliyetleri ise; standart maliyet ilanlarından yüksek olup değişken olarak özel kesim eklenmiştir. Biz her tanıtım için bütçeniz yeterli ise; kapı arkası el ilanını öneririz. Standart kağıda basılmış el ilanları %50 çöp sepetlerine girdiğini biliyorsunuz. Bu oranın büyük bir bölümü kalıcı ve nokta atışı tanıtım yapılmamasından kaynaklı olduğunu, kapı arkası el ilanı ise; noktaya tanıtım yapılmış olup magnet yapıştırmalı el ilanı gibi, kapı kolu el ilanı, kalıcı olarak yerleşmiş avantajlı iletişim araclarıdır.

Kapı arkası el ilanı dikkat edilecek hususlar

1.     Kapı arkası el ilanı çöpe atılan bir kağıt parçası değil kapı kolunda hedef müşterinizi bekliyor.

2.     Üzerine kullanılan bilgiler dikkat çekici akılda kalıcı fırsat avantajlı olmalıdır.

 1. Müşterileriniz standart alışıldık rakiplerinizi bırakıp sizden neden alışveriş yapmalı? Bunu sormalısınız. Aldıkları hizmetin dışında sizinle iletişim kurma zorunluluğunu bu fırsat ve avantajlar sayesinde sağlamalı uygun fiyat politikası fazla hizmeti olan daha olursa sizinle iletişim kuracağını unutmamalısınız bu avantaj fırsatları patlangaç şeklinde ifade etmeniz gerekecektir.
 2. Kapı kolu el ilanı örnekleri ne yandex.com, google.com dan inceleyebilirsiniz.
 3. Kapı kolu el ilanı da kullanmak istediğiniz bilgiler en fazla akılda kalan kısımlar olacağından iletmek istediğiniz mesajı avantajlı tanıtım olacaktır.

AloMatba.com olarak;

 1. Kapı arkası el ilanı üretimi ve tasarımı hatta baskı aşamasını bir paket hizmet olarak vermekteyiz ödemesi gerçekleşmiş siparişler maksimum 10 iş gününde kargoya teslim edilir.
 2. Kapı arkası el ilanı konusunda üretim yaptırmak istiyorsunuz ancak tasarımlarında kararsızsanız bizden konuda tasarım desteği alabilirsiniz. AloMatba.com olarak uzman profesyoneldir.
 3. Eğer tasarımınız mevcut ise; dosyanızı bize mail ortamında ulaştırabilir baskı aşaması kontrolleri yaparak tasarımınızı tamamlar, baskı için eksiklerinizi gidererek üretim paketinizi kargoya verebiliriz.
 4. Kapı kolu el ilanı hakkında bilgi için iletişim kurabilirsiniz.

Kapı Kolu El İlanı video izle

Ürün Özellikleri

   
Baskılı : Baskılı - 4 renk CMYK   Ofset Kesim : Düz Kesim  
     
Ebat : 130 gr parlak kuşe çiftyüz baskı
Özel kesim
 
Kağıt :  
Baskı :  
Uygulama : Selefon yok  

Kapı Kolu El İlan Baskılar ne zaman elimde olur?

 
10 İş Günü

Betaylı bilgi

Uzman grafikerlerimiz >tarafından yapılan ücretsiz doküman kontrolü sürecinin daha kısa sürmesi ve baskılarınızn elinize daha hızlı ulaşması için hazır şablonları> kullanabilirsiniz. 

Üretim Süreci

10 İş Günü

Kargo

İstanbul 1 İş Günü
Tüm Türkiye 1-2 İş Günü

Standart ürün şablonları

 • pdf-sablon Adobe Acrobat(pdf)

PDF: 121637_94x195mm-kapi-askisi-el-ilan-pdf şablon indir


PDF: 121637_96x290mm-kapi-askisi-el-ilani-pdf şablon indir


PDF: 121637_100x235mm-kapi-askisi-el-ilani-pdf şablon indir


PDF: 121637_100x320mm-kapi-askisi-el-ilani-pdf şablon indir


Tasarım Yükleme Süreci:> Tasarımını gönül rahatlığı ile bitirdiğiniz dosyalarınızı, ürün sepetine ekledikten sonra PDF>, PSD>, Aİ>, EPS> fortmalarında sitemize yükleyebilirsiniz. PDF> montaj onayından sonra basacağız.

 
*/