(0536) 6198688
(Hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arası
Cumartesi 09:00 - 12:30 arası) info@alomatba.com
  18.5973
  19.5866
 • A4 Broşür Baskı
 • A4 Broşür Baskı
 • A4 Broşür Baskı

A4 Tek kırımlı broşür hakkında

Broşür üretimde tasarım ve baskı olmak üzere iki farklı hizmet sunuyoruz. Basılmış a4 tek kırımlı broşür paketinizi kargoya karşı ödemeli veriyoruz. Tasarım hazır ise; aynı günde, tasarım yok ise; grafik tasarım çizim ve onay süreci size bağlıdır ve sonrasında basım 3 gün sonunda kargoya verilir. A3, A4, A5, A6 boyutlarda ve özel boyutlarda üretim gerçekleştiririz.

Broşür kağıt seçimi ince mi kalın mı olmalı?

135gr normal A4 tek kırımlı broşür için: ideal olan kağıt gramajıdır. Kağıt fiyatında usdtry ve eurtry kuruna bağlı değişiklik gösterir.
135gr in üzerinde 250gr hatta 350gr kadar kalın A4 tek kırımlı broşür için: Kalın gramajlı broşürler baskı adedi ve sayfa, yaprak sayısı az ürünler için öneririz. Aplus hedef müşterileriniz için kalite düzeyde ve satış oranı yüksek olan plan uygulanır. Tercih sizin.
135gr altında 90gr kalınlığında A4 tek kırımlı broşür için: Baskı traji yüksek, sayfa sayısı çok broşürler için gereklir. Önerimiz bu anlamda birim fiyat maliyeti düşürmektir. Bu noktada adedi yükselterek baskı maliyet birim fiyatını aşağı seviyeye çekmektir. Ekonomik satın alma için gereklidir.

A4 tek kırımlı broşür baskıların korunması, uzun süre renklerde solma olmaması için mat veya parlak selefon kaplama (koruyucu) yapıyoruz. Basılmış tabaka halindeki broşürlerinize kesimden sonra katlama noktalarını kontrol ederek tek kırım ile katlarız. Broşür Katlama örneklerini inceleyin.

Tek kırım katlama nedir? Kullanımı pratiklik sağlayan önemli bir aşamadır. Bazen yaratıcı tasarımcılar tarafından düşünülmüş, bazen ise sizin tarafından benzerini incelenerek düşündüğünüz, broşür tasarımları için özel kesimli broşürler ayrıcalıklı ve estetik görünür. Özel kesimli broşürlerden bazı örnekler ve fiyatları inceleyin.

Tek kırım broşürde ek uygulamalardan bazıları nedir?

Broşürlerde müşterileriniz için kampanya indirim bileti vermeyi düşünün.

Pilyaj yapılarak kampanya “3 alan bir bedava” kupon promosyon ödül müşterinizde kalacak kampanya promosyon eki ile pilyaj yaparız. “promosyon hediye” bileti eki müşterilerilere dağıtırak kampanyadan yararlanma fırsatı ile dönüşümlü müşteri sağlarsınız.

 • Ucuz A4 tek kırımlı broşür fiyatları için tıklayın
 • A4 tek kırımlı broşür şablon indir
 • Çok güzel A4 tek kırımlı broşür örnekleri
 • A4 tek kırımlı broşür ile ilgili örnek yaratıcı tasarımlar
 • A4 tek kırımlı broşür baskı makinemiz çalışmasını ve sonuçlarını inceleyin
 • A4 tek kırımlı broşür tek kırım izle

Broşür Baskı için Kağıt Seçimi

 • Broşür baskında kaliteli avrupa kağıt veya fantezi kağıt seçimi ekonomik bir tercihdir.
 • Özel dokulu kağıtŞeftaliye dokunmuş” hissi veren 1.hamur kağıttır.
 • Amerikan veya Japon Bristol kağıt ise: Mat, sert kalın bir kağıttır. Mat kuşeden %25 daha pahalıdır.
 • Mat ve Parlak Kuşe ise: Standart kağıt seçimidir, tercih avrupa markalı concort öneririz.
 • Tırtıklı dokulu fantezi kağıt özel dokuludur.
 • Broşürler için özel ağaç dokulu vb dokulu kağıtlar maliyetli olup stokda sorgulanarak tercih edilir.

A4 tek kırımlı broşürde dikkat edilecek hususlar

 1. Tek kırım a4 broşür dağıtılacak alanlarda hareketli ortamlarda anında çöp kutusuna giderceğini düşünmelisiniz. Hedef kitlenize 3, 7 saniyelik zamanda anlattınız anlattınız.
 2. Tek kırım a4 broşür üzerine kullanılan tanıtım bilgiler dikkat çekici akılda kalıcı fırsat odaklı olmalıdır. Avantaj fırsatları patlangaç grafiklerle ifade edeceğiz
 3. Müşterileriniz standart alışıldık rakiplerinizi bırakıp sizden neden alışveriş yapmalı? Bunu sormalısınız kendinize. Mantıklı cevabınız olmalı ve hedefe faaliyet ve kurumunuzu koymalısınız. Aldıkları hizmetin dışında sizinle iletişim kurma zorunluluğunu bu fırsat ve avantajlar sayesinde uygun fiyat politikası kolay ve avantajlı ürün, hizmet için sizinle iletişim kurmalı.
 4. Yapışkanlı el ilanı da kullanmak istediğiniz bilgiler en fazla akılda kalan kısımlar olacağından iletmek istediğiniz mesajı bir cümleyle ifade edin.
 5. Sloganınız şık bir atasöz, espirili bir slogana dönüştürmeniz nokta atışı tanıtım demektir.

AloMatba.com olarak;

 • A4 tek kırımlı broşür üretimi ve tasarımı hatta baskı aşamasını bir paket hizmet olarak vermekteyiz ödemesi gerçekleşmiş siparişler maksimum 5 iş gününde kargoya teslim edilir.
 • A4 tek kırımlı broşür konusunda üretim yaptırmak istiyorsunuz ancak tasarımları netleştirmediyseniz bizden bu konuda tasarım ve fikir desteği alabilirsiniz. Çünkü AloMatba.com olarak uzman profesyonel bir ekipdir.
 • Eğer tasarımınız mevcut ise dosyanızı bize mail ortamında ulaştırabilir baskı öncesi kontroller yapılarak baskı için onay alınır üretim paketinizi kargoya veririz.
 • A4 tek kırımlı broşür hakkında bilgi için iletişim kurabilir ve iletişim bilgilerinizi bize mail ile gönderin.

A4 Broşür Baskı

ücretsiz kargo KARGO
Üçretli
+KDV Hariç
00,00
 

Ürün Özellikleri

   
Baskılı : Baskılı - 4 renk CMYK   Ofset Kesim : Düz Kesim  
     
Ebat :  
Ebat :  
Baskı :  
Uygulama :  
     

Ürün Fiyatları

 

Baskılar ne zaman elimde olur?

 
0-1 İş Günü

Betaylı bilgi

Uzman grafikerlerimiz >tarafından yapılan ücretsiz doküman kontrolü sürecinin daha kısa sürmesi ve baskılarınızn elinize daha hızlı ulaşması için hazır şablonları> kullanabilirsiniz. 

Üretim Süreci

350 Gr. 2 İş Günü
400 Gr. 4 İş Günü

Kargo

İstanbul 1 İş Günü
Tüm Türkiye 1-2 İş Günü

Üretim aşamasını video izleyin

 
 
   
Tasarım Yükleme Süreci:> Tasarımını gönül rahatlığı ile bitirdiğiniz dosyalarınızı, ürün sepetine ekledikten sonra PDF>, PSD>, Aİ>, EPS> fortmalarında sitemize yükleyebilirsiniz. PDF> montaj onayından sonra basacağız.

Standart ürün şablonları

     
Tasarım Yükleme Süreci:> Tasarımını gönül rahatlığı ile bitirdiğiniz dosyalarınızı, ürün sepetine ekledikten sonra PDF>, PSD>, Aİ>, EPS> fortmalarında sitemize yükleyebilirsiniz. PDF> montaj onayından sonra basacağız.
 • illustrator-sablon Adobe Illustrator(ai)
 • pdf-sablon Adobe Acrobat(pdf)
 • illustrator-sablonAdobe Photoshop(psd)

ai format yüklenecek