(0536) 6198688
(Hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arası
Cumartesi 09:00 - 12:30 arası) info@alomatba.com
  18.5973
  19.5866
 • İç İçe Katlamalı Broşür
 • İç İçe Katlamalı Broşür
 • İç İçe Katlamalı Broşür
 • İç İçe Katlamalı Broşür
 • İç İçe Katlamalı Broşür
 • İç İçe Katlamalı Broşür
 • İç İçe Katlamalı Broşür

İç içe katlamalı Z broşür

Iç içe katlamalı Z broşür, özel Promosyon amacıyla düşünürmüş üretilmiştir. İç içe katlamalı Z broşür bir ihtiyaç değildir Ancak kampanyalarda tanıtım araçlarının bir parçası olarak düşünebilirsiniz. Hatta çok güzel şık ve ayrıcalıklı tasarımı ve kullanımı sizin için cezbedici gelebilir. Ürünün içeriği farklılığı çeşitliliği olan tanıtım başlıklarını madde madde yazabilirsiniz, grafikerini çalışabilirsiniz.
 

Nasıl mı?

Örnekteki fotoğraflar incelemeniz z akordiyon broşür örneğini de inceleyerek size broşür şeklinde çantanızda cüzdanınızda cebinizde rahatlıkla yer kaplamadan taşınabilecek ayrıcalığı göreceksiniz. 

Z broşür bıçağı ve çizimi

Z broşür teknik çizim PDF formatında

Z 130 gr tek Kırım çift Kırım broşür çeşitleri ve örnekleri,

İç İçe Katlamalı Broşür, Promosyon Broşür, sert kapaklı küçük marka broşürü, ilginç broşür örneği

Z Broşür de göreceğiniz özel kesilmiş 5x7 cm ebadında broşürü katlandığında özel kesilmiş olarak 300 gr ve 20 cm genişliğinde 12 parçaya ayrılarak ve  12 farklı ürün ve hizmet tanıtım yapılabilme fırsatını  düşünmelisiniz. Katlanma sonrasında dış 300 gram özel kesilmiş ve selefon varmış şık bir kapak ile özetin anlaşıldığı bir kapak düşünebilirsiniz.
Tanıtım için güzel bir slogan ve iletişim için sosyal medya bilgilerini eklemeniz faydalı olacaktır
 

Z Broşür için önemli aşamalar

 • İç içe katlamalı Z broşür üretim için tasarım aşaması bir adet numune üretim gerçekleştiriyoruz adresinize kargolanır baskı öncesi kontroller tarafımızdan yapılıp onaylandıktan sonra baskı yapılır.
 • iç içe katlamalı Z broşür uygulanacak ürünün tasarımı pdf ortamında finale gelen çalışma basılmış olmalı. Baskı maliyeti iç içe katlamalı Z broşür uygulama maliyetinin dışındadır. İç içe katlamalı Z broşür baskı fiyatları dahildir.
 • İç içe katlamalı Z broşür kalınlığı standart 300 gr’dır. Bunun dışındakiler özel sipariş ve talep için gereklidir.  

AloMatba.com olarak;

 • AloMatba.com olarak siparişlerinizi iç içe katlamalı Z broşür ihtiyacı adede bağlı fiyatlar değişkenlik gösterir. Güncel kur iç içe katlamalı Z broşür fiyatları değişkenlik göstebilir. Güncel fiyatlar EURTRY kur ile hesaplanır, günlükdür. 
 • Üretim süresi ödemeden sonra maksimum 10 iş gününde üretim kargoya verilir. Onaylanan numuneye uygun olarak on 10 iş gününde üretim gerçekleştirmektir.
 • Üretim tamamlanan paketler karşı ödemeli olarak anlaşmalı kargo veya ambar teslim edilir.
 • Z broşürde kullanacağınız resimler için müşterilerin karar verme etkilemedi ve odak noktalarının belirginleşmesinin de hatta bunun nasıl bir şey olacak neleri kapsar? nedir kapak da kullanılacak kağıt kalınlığı vesaire tanıtım ve benzeri bilgilerin yanısıra ne sıklıkla hangi sadelikte olacağı konulardaki soru ve öneriler için; biz bu konuda özel reklam ajanslardan destek almalısınız?
 • Danışmanlık noktasında kargo benzer ürünlere verilen özel proforma fatura ve teklif oluşturma takip gerektiren sorumluluk aşamaları için özel danışmanlık hizmetleri vb sorumluluk ücretli olarak veriyoruz

İç İçe Katlamalı Broşür

ücretsiz kargo KARGO
Üçretli
+KDV Hariç
00,00
 

Ürün Özellikleri

   
Baskılı : Baskılı - 4 renk CMYK   Ofset Kesim : Özel Kesim + Düz Kesim  
     
Ebat :  
Ebat :  
Baskı :  
Uygulama :  
     

Ürün Fiyatları

 

Baskılar ne zaman elimde olur?

 
0-9 İş Günü

Betaylı bilgi

Uzman grafikerlerimiz >tarafından yapılan ücretsiz doküman kontrolü sürecinin daha kısa sürmesi ve baskılarınızn elinize daha hızlı ulaşması için hazır şablonları> kullanabilirsiniz. 

Üretim Süreci

350 Gr. 4 İş Günü
400 Gr. 4 İş Günü

Kargo

İstanbul 1 İş Günü
Tüm Türkiye 1-2 İş Günü

Üretim aşamasını video izleyin

 
 
   
Tasarım Yükleme Süreci:> Tasarımını gönül rahatlığı ile bitirdiğiniz dosyalarınızı, ürün sepetine ekledikten sonra PDF>, PSD>, Aİ>, EPS> fortmalarında sitemize yükleyebilirsiniz. PDF> montaj onayından sonra basacağız.

Standart ürün şablonları

     
Tasarım Yükleme Süreci:> Tasarımını gönül rahatlığı ile bitirdiğiniz dosyalarınızı, ürün sepetine ekledikten sonra PDF>, PSD>, Aİ>, EPS> fortmalarında sitemize yükleyebilirsiniz. PDF> montaj onayından sonra basacağız.
 • illustrator-sablon Adobe Illustrator(ai)
 • pdf-sablon Adobe Acrobat(pdf)
 • illustrator-sablonAdobe Photoshop(psd)