(0536) 6198688
(Hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arası
Cumartesi 09:00 - 12:30 arası) info@alomatba.com
  18.5973
  19.5866
 • El İlanı

El İlanı

El ilanı işlek cadde ve sokaklarda tanıtım ve iletişim aracı olarak kullanıldığını belirtmekte fayda var. Tanıtım amacıyla çok noktaya dağıtım düşünüyorsanız ince kağıt gramajını kullanmanızı öneriyoruz. Bu nedenle birim fiyatını düşürmek amacıyla adedi yükseltmeniz gerekecektir. Tabi baskı üretimi gerçekleşmiş el ilanlarınızı sizin ne kadar sürede dağıtacağınızı el ilanının içerik bilgilerinin uzun dağıtım süresinde değişmemesini sorgulamanız da fayda var? El ilanında kullanılan değişkenler dönem dönem değişmiyor ise; hatta kalıcıysa yüksek adetli el ilanı baskıları sizin için ekonomik avantajlı bir tercih olacaktır.

Tasarım aşamasında konusunda uzman profesyonel ekibimizden destek aldığınızda el ilanı ürün veya hizmetin tanıtımında; anlatım bütünlüğünü madde madde seçenekler ile tanımlamanızı bekleriz. Bu seçenekler fırsat ve avantaj değişkenleri olacaktır ve bu anlatım seçeneklerini avantajlı bir slogan ile desteklemede mutlaka bizim alternatif önerilerimiz size fikir verecek.

El ilanı baskı öncesi tasarım şablonu çıkarmada kararsız iseniz bizden sonuca odaklanan final aşamasında el ilanı tasarım sadeleştirmede yardım istemeniz sizin için isabetli bir karar olacaktır.

El ilanı tasarım aşamasından önceki bilgi ve belgeler
El ilanı baskı fiyatları
Özel boyutlu el ilanları
El ilan katlama boyutları
El ilan çalışma ve kesim boyutları
El İlanı Tasarım Örnekleri

El ilanı dikkat edilecek hususlar

 1. El ilanı elden ele dolaşan saklanabilen boyutta olmalıdır.
 2. Üzerine kullanılan bilgiler dikkat çekici akılda kalıcı fırsat odaklı olmalıdır.
 3. Müşterileriniz standart alışıldık rakiplerinizi bırakıp sizden neden alışveriş yapmalı? bunu sormalısınız. Aldıkları hizmetin dışında sizinle iletişim kurmanın bir fırsat ve avantajı ile olabilir. Uygun fiyat politikası fazla hizmeti olan daha olursa sizinle iletişim kuracağını unutmamalısınız bu avantaj fırsatları patlangaç şeklinde ifade edebilirsiniz.
 4. El ilanı örnekleri ne yandex.com daha google.com dan inceleyebilirsiniz çıkan sonuçlar örnekleri size bir takım bilgiler verebilir.
 5. El ilanı kullanmak istediğiniz bilgiler en fazla akılda kalan kısımlar olacağından iletmek istediğiniz mesajı bir cümleyle slogana dönüştürme avantajlı tanıtım olacaktır.

AloMatba.com olarak;

 • AloMatba.com olarak bir ihtiyaç çözüm noktası olarak veya en yakınınızdaki fikir fırtınası yaptığınız arkadaşınız olarak da düşünebilirsiniz.
 • El ilanı üretimi ve tasarımı hatta baskı aşamasını bir paket hizmet olarak vermekteyiz. Ödemesi gerçekleşmiş siparişler maksimum 5 iş gününde kargoya teslim edilir.
 • El ilanı konusunda üretim yaptırmak istiyorsunuz ancak tasarımları netleştirmediyseniz bizden bu konuda tasarım ve fikir desteği alabilirsiniz. AloMatba.com olarak uzman profesyonel bir ekibiz.
 • Eğer tasarımınız mevcut ise dosyanızı bize mail ortamında ulaştırabilir baskı aşaması kontrolleri yaparak tasarımınızı tamamlar, baskı için eksiklerinizi gidererek üretim paketinizi kargoya verebiliriz.
 • El ilanı hakkında bilgi için iletişim kurabilmemiz ve iletişim bilgilerinizi bize mail ortamında göndermeniz yeterlidir.

El İlanı

ücretsiz kargo KARGO
Üçretli
+KDV Hariç
00,00
 

Ürün Özellikleri

   
Baskılı : Baskılı - 4 renk CMYK   Ofset Kesim : Düz Kesim  
     
Ebat :  
Ebat :  
Baskı :  
Uygulama :  
     

Ürün Fiyatları

 
 

Baskılar ne zaman elimde olur?

 
0-1 İş Günü

Betaylı bilgi

Uzman grafikerlerimiz >tarafından yapılan ücretsiz doküman kontrolü sürecinin daha kısa sürmesi ve baskılarınızn elinize daha hızlı ulaşması için hazır şablonları> kullanabilirsiniz. 

Üretim Süreci

350 Gr. 2 İş Günü
400 Gr. 4 İş Günü

Kargo

İstanbul 1 İş Günü
Tüm Türkiye 1-2 İş Günü

Üretim aşamasını video izleyin

 
 
   
Tasarım Yükleme Süreci:> Tasarımını gönül rahatlığı ile bitirdiğiniz dosyalarınızı, ürün sepetine ekledikten sonra PDF>, PSD>, Aİ>, EPS> fortmalarında sitemize yükleyebilirsiniz. PDF> montaj onayından sonra basacağız.

Standart ürün şablonları

     
Tasarım Yükleme Süreci:> Tasarımını gönül rahatlığı ile bitirdiğiniz dosyalarınızı, ürün sepetine ekledikten sonra PDF>, PSD>, Aİ>, EPS> fortmalarında sitemize yükleyebilirsiniz. PDF> montaj onayından sonra basacağız.
 • illustrator-sablon Adobe Illustrator(ai)
 • pdf-sablon Adobe Acrobat(pdf)
 • illustrator-sablonAdobe Photoshop(psd)

ai format yüklenecek