32.4868
  34.6012
(0536) 6198688
(Hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arası
Cumartesi 09:00 - 12:30 arası) [email protected]
 • İletişim
 • Kroki
 • Hesap Numaralarımız
 • El İlanı
Bu Üründe Ücretsiz Tasarım Desteği!
Detaylar
Ücretsiz tasarım desteği konusunda dikkat edilmesi gerekenler:

 • Tasarımda kullanmak istediğiniz renkleri, tüm metinleri tasarım notu kısmına yazmalısınız.
 • Tasarımınızda olmasını istediğiniz tüm içeriklerin (logo, metin, adres, fotoğraf vb.) yerleşim yerlerini açık ve net bir şekilde belirtmeniz tasarım sürecini ve bağlantılı olan sipariş sürecini hızlandıracaktır.
 • Kullanmak istediğiniz logoları ve görselleri pdf formatında gönderin
 • Sipariş ödeme onayı sonrasında, 1 iş günü içerisinde tasarım desteği için dönüş sağlanacaktır. Tarafınızdan talep edilen değişiklikler tasarım sürecini ve siparişin üretime girme sürecini uzatabilir.

Ek destekler

 • Logo Düzenleme
 • Fotoğraflar kaliteli hale getirilir.
 • Fotoğraf veya tarama üzerinden birebir aynı tasarım yapılır. Talebe göre değiştirilir
 • Arama motorlarından görsel indirilir hatta görsel farklılaştırılır..
 • Alternatif tasarım seçeneği aşama aşama geliştikçe özel isteklerle finale getirilir.
9,5x20 cm (A7)
9,5x20 cm (A7)
9,5x20 cm (A7)
9,5x20 cm (A7)
14x20 cm (A5)
15x21 cm (PRO A5)

115 Gram Broşür Fiyatları


130 Gram Broşür Fiyatları

ücretsiz kargo KARGO
Bedava
+KDV Hariç
00,00
 

El İlanı Baskı

El ilanı işlek cadde ve sokaklarda tanıtım ve iletişim aracı olarak kullanıldığını belirtmekte fayda var. Tanıtım amacıyla çok noktaya dağıtım düşünüyorsanız ince kağıt gramajını kullanmanızı öneriyoruz. Bu nedenle birim fiyatını düşürmek amacıyla adedi yükseltmelisiniz. Baskı üretimi gerçekleşmiş el ilanlarınızı sizin ne kadar sürede dağıtacağınızı el ilanının içerik bilgilerinin uzun dağıtım süresinde değişmemesini sorgulamanız da fayda var? El ilanında kullanılan değişkenler dönem dönem değişmiyor ise; hatta kalıcıysa yüksek adetli el ilanı baskıları sizin için ekonomik avantajlı bir tercih olacaktır.

Tasarım aşamasında konusunda uzman profesyonel ekibimizden destek aldığınızda el ilanı ürün veya hizmetin tanıtımında; anlatım bütünlüğünü madde madde seçenekler ile tanımlamanızı bekleriz. Bu seçenekler fırsat ve avantaj değişkenleri olacaktır ve bu anlatım seçeneklerini avantajlı bir slogan ile desteklemede mutlaka bizim alternatif önerilerimiz size fikir verecek.

El ilanı baskı öncesi tasarım şablonu çıkarmada kararsız iseniz bizden sonuca odaklanan final aşamasında el ilanı tasarım sadeleştirmede yardım istemeniz sizin için isabetli bir karar olacaktır.

El ilanı dikkat edilecek hususlar

 1. El ilanı elden ele dolaşan saklanabilen boyutta olmalıdır.
 2. Üzerine kullanılan bilgiler dikkat çekici akılda kalıcı fırsat odaklı olmalıdır.
 3. Müşterileriniz standart alışıldık rakiplerinizi bırakıp sizden neden alışveriş yapmalı? bunu sormalısınız. Aldıkları hizmetin dışında sizinle iletişim kurmanın bir fırsat ve avantajı ile olabilir. Uygun fiyat politikası fazla hizmeti olan daha olursa sizinle iletişim kuracağını unutmamalısınız bu avantaj fırsatları patlangaç şeklinde ifade edin.
 4. El ilanı örnekleri ne yandex.com daha google.com dan inceleyebilirsiniz çıkan sonuçlar örnekleri size bir takım bilgiler verebilir.
 5. El ilanı kullanmak istediğiniz bilgiler en fazla akılda kalan kısımlar olacağından iletmek istediğiniz mesajı bir cümleyle slogana dönüştürme avantajlı tanıtım olacaktır.

AloMatba.com olarak;

 • AloMatba.com olarak bir ihtiyaç çözüm noktası olarak veya en yakınınızdaki fikir fırtınası yaptığınız arkadaşınız olarak da düşünebilirsiniz.
 • El ilanı üretimi ve tasarımı hatta baskı aşamasını bir paket hizmet olarak vermekteyiz. Ödemesi gerçekleşmiş siparişler maksimum 5 iş gününde kargoya teslim edilir.
 • El ilanı konusunda üretim yaptırmak istiyorsunuz ancak tasarımları netleştirmediyseniz bizden bu konuda tasarım ve fikir desteği alabilirsiniz. AloMatba.comolarak uzman profesyonel bir ekibiz.
 • Eğer tasarımınız mevcut ise dosyanızı bize mail ortamında ulaştırabilir baskı aşaması kontrolleri yaparak tasarımınızı tamamlar, baskı için eksiklerinizi gidererek üretim paketinizi kargoya verebiliriz.
 • El ilanı hakkında bilgi için iletişim kurabilmemiz ve iletişim bilgilerinizi bize mail ortamında göndermeniz yeterlidir.

Ürün Özellikleri

   
Baskılı : Baskılı - 4 renk CMYK   Ofset Kesim : Düz Kesim  
     
Ebat : A5-A4-A3 boyutlarında  
Kağıt Gramajı : 115gr ve 130 gr kuşe kağıtlar  
Baskı :  
Uygulama : Selefon Kaplama + maliyet için  whatsapp veya iletişim formunu kullanın.  
     

Ürün Fiyatları

 

Baskılar ne zaman elimde olur?

 
0-1 İş Günü

Betaylı bilgi

Uzman grafikerlerimiz >tarafından yapılan ücretsiz doküman kontrolü sürecinin daha kısa sürmesi ve baskılarınızn elinize daha hızlı ulaşması için hazır şablonları> kullanabilirsiniz. 

Üretim Süreci

350 Gr. 2 İş Günü

Kargo

İstanbul 1 İş Günü
Tüm Türkiye 1-2 İş Günü

Üretim aşamasını video izleyin

 
   
Tasarım Yükleme Süreci:> Tasarımını gönül rahatlığı ile bitirdiğiniz dosyalarınızı, ürün sepetine ekledikten sonra PDF>, PSD>, Aİ>, EPS> fortmalarında sitemize yükleyebilirsiniz. PDF> montaj onayından sonra basacağız.

El İlanı video izle