(0536) 6198688
(Hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arası
Cumartesi 09:00 - 12:30 arası) info@alomatba.com
  18.5973
  19.5866
 • A4 Acordiyon Broşür
 • A4 Acordiyon Broşür

3 Yapraklı A4 Akordiyon Çift kırımlı broşür

A4 3 yapraklı broşür az sayıda potansiyel hedeflere dağıtım için öneririz. 3 yapraklı a4 broşür şık tasarım kaliteli işçilik ile işlevsel hale gelir, hizmet yelpazesi A4 3 yapraklı broşür adedi yüksek ve şık tek cepli dosya ile sunmanız bütünlük sağlar. Bu anlamda size fikir verecek örneklerini inceleyin.

Bu üretimi sayfa sayısı az olması ve şık uygulamalar ile estetik görüntü için kağıt gramajı 250 gr, den 350 gr arası tercih yapılmalısınız. Bütçeniz uygun ise kapakta ve iç sayfalarda + embos lak uygulama ile broşürünüzü eşsiz bir noktaya taşıyacaksınız. Kesinlikle kazanacağınız artılar ile özel uygulamalar markanıza değer kazanmanız için bir fırsattır.

Tasarım hazır ise 2 günde, tasarım yok ise; grafik tasarım çizim ve onay süreci size bağlıdır teslim süresi tasarım onay sonrasında 5 iş günde basılarak kargoya teslim edilir.

A4 3 yapraklı broşür koruyucu olmalı mı? Çift kırım nasıl olmalı?

Akordiyon broşür baskıların korunması, uzun süre renklerde solma olmaması için mat veya parlak selefon kaplama (koruyucu) ekleriz. Basılmış tabaka halindeki broşürlerinize kesimden sonra katlama noktalarını kontrol ederek çift kırım ile katlarız. Broşür Katlama örneklerini inceleyin.

Çift kırım katlama nedir? Kullanımın pratik olmasını sağlayan önemli bir aşamadır. İç içe sayfalar katlanarak sayfalanır. Bazen yaratıcı tasarımcılar tarafından düşünülmüş özel uygulamalar mevcuttur. İnterntten incelemenizde fikirlerinizin gelişmesinde faydası olacaktır. Sizin tarafından özgün veya benzerini görerek düşündüğünüz, broşür tasarımları için özel kesimli Üç yapraklı broşür estetik görünür. Özel kesimli broşürlerden bazı örnekler ve fiyatları inceleyin.

A4 3 yapraklı akordiyon broşür fiyatları için
A4 3 yapraklı akordiyon broşür şablon indir
A4 3 yapraklı akordiyon broşür ile ilgili örnek yaratıcı kapak örnek tasarımlar
A4 3 yapraklı akordiyon broşür baskı makinemiz çalışmasını ve sonuçlarını inceleyin

A4 Üç yapraklı broşür Baskı için Kağıt Seçimi

 • A4 3 yapraklı broşürde baskında kaliteli avrupa kağıt veya Fantezi Kağıt Seçimi ekonomik bir tercihdir.
 • Özel dokulu kağıt “Şeftali dokunmuş” hissi veren kağıt 1. Hamur kağıtlardır.
 • Amerikan veya Japon Bristol kağıt ise: mat, sert kalın bir kağıttır. Mat kuşeden %25 daha pahalıdır.
 • Mat ve Parlak Kuşe ise: Standart kağıt seçimidir, tercih avrupa markalı kuşe concort olması,
 • Tırtıklı dokulu fantezi kağıt,
 • Broşürler için özel ağaç dokulu kağıt.

A4 çift kırımlı broşürde dikkat edilecek hususlar

 1. A4 çift kırımlı akordiyon broşür dağıtılacak hedef noktalar şık elit seviyeli müşteriler olmalıdır. Az hizmet ve ürün için 3 yapraklı iç içe geçen sayfalarda anlatmak tanıtım süresi + şık tasarımlı anlatım ile düşünün.
 2. Akordiyon broşür üzerine kullanılan tanıtım bilgiler dikkat çekici akılda kalıcı fırsat odaklı olmalıdır. Avantaj fırsatları ayrıcalıklı özel band grafiklerle işleriz.
 3. Hizmet odaklı bir tanıtım yapmak istiyorsanız mevcut sığlaşmış ve hantallaşmış ilişkilerden kurtulmak isteyen müşteriler canlılığı ayrıca aldığınızı kullanmadığı tasarım hizmet alt başlık ve sloganlarınızdan sizi ve size ait olan değerleri kısaca anlayacaklardır.
 4. Sloganlarınızle modern şeffaf algılanabilir basit yönünüzü hissettirmelisiniz.
 5. Esprili ciddi bağlayıcı cümlelerle kısa özet cümleler kullanmalısınız.

AloMatba.com olarak;

 • Akordiyon broşürler tasarımı hatta baskı aşamasını bir paket hizmet olarak vermekteyiz ödemesi gerçekleşmiş siparişler maksimum 5 iş gününde kargoya teslim edilir.
 • Akordiyon broşürler konusunda üretim yaptırmak istiyorsunuz ancak tasarımlarınız net değilse bu konuda tasarım ve fikir desteği alabilirsiniz. Çünkü AloMatba.com olarak uzman profesyonel bir ekipdir.
 • Eğer tasarımınız mevcut ise dosyanızı bize mail ortamında ulaştırabilir baskı öncesi kontroller yapılarak baskı için onay alınır üretim paketinizi kargoya veririz.
 • Akordiyon çift kırımlı broşür hakkında bilgi için iletişim kurabilir ve iletişim bilgilerinizi bize mail ile gönderin.

A4 Acordiyon Broşür

ücretsiz kargo KARGO
Üçretli
+KDV Hariç
00,00
 

Ürün Özellikleri

   
Baskılı : Baskılı - 4 renk CMYK   Ofset Kesim : Düz Kesim  
     
Ebat :  
Ebat :  
Baskı :  
Uygulama :  
     

Ürün Fiyatları

 

Baskılar ne zaman elimde olur?

 
0-4 İş Günü

Betaylı bilgi

Uzman grafikerlerimiz >tarafından yapılan ücretsiz doküman kontrolü sürecinin daha kısa sürmesi ve baskılarınızn elinize daha hızlı ulaşması için hazır şablonları> kullanabilirsiniz. 

Üretim Süreci

350 Gr. 4 İş Günü
400 Gr. 4 İş Günü

Kargo

İstanbul 1 İş Günü
Tüm Türkiye 1-2 İş Günü

Üretim aşamasını video izleyin

 
 
   
Tasarım Yükleme Süreci:> Tasarımını gönül rahatlığı ile bitirdiğiniz dosyalarınızı, ürün sepetine ekledikten sonra PDF>, PSD>, Aİ>, EPS> fortmalarında sitemize yükleyebilirsiniz. PDF> montaj onayından sonra basacağız.

Standart ürün şablonları

     
Tasarım Yükleme Süreci:> Tasarımını gönül rahatlığı ile bitirdiğiniz dosyalarınızı, ürün sepetine ekledikten sonra PDF>, PSD>, Aİ>, EPS> fortmalarında sitemize yükleyebilirsiniz. PDF> montaj onayından sonra basacağız.
 • illustrator-sablon Adobe Illustrator(ai)
 • pdf-sablon Adobe Acrobat(pdf)
 • illustrator-sablonAdobe Photoshop(psd)

ai format yüklenecek